پیش بینی بورس فردا ۲۵ مهر ۱۴۰۰
پیش بینی بورس فردا ۲۵ مهر ۱۴۰۰

بورس امروز با افزایش ۴۰ هزار واحدی شاخص همراه بود و تقاضا از ابتدا تا انتهای بازار با قدرت خوبی، ثبات خود را به رخ کشید. افزایش قیمت‌ها در بازار جهانی و همچنین برگشت دلار از کف ۲۷هزار تومانی برای چندمین بار متوالی، دلیل این سبزی بازار بود. البته روی کار آمدن تیم مدیریتی جدید […]

بورس امروز با افزایش ۴۰ هزار واحدی شاخص همراه بود و تقاضا از ابتدا تا انتهای بازار با قدرت خوبی، ثبات خود را به رخ کشید. افزایش قیمت‌ها در بازار جهانی و همچنین برگشت دلار از کف ۲۷هزار تومانی برای چندمین بار متوالی، دلیل این سبزی بازار بود. البته روی کار آمدن تیم مدیریتی جدید در شورای عالی بورس نیز می‌تواند با کاستن از یک ریسک دیگر، عامل تاثیرگذاری بر این اتفاق باشد. حال ببینیم پیش بینی بورس فردا چیست؟

با توجه به تداوم روند افزایش تعداد صف‌های خرید و ثبات این صف‌ها در اکثر سهام، به خصوص صنایع کامودیتی‌محور و بزرگ بازار پیش بینی می‌شود که معاملات بورس فردا نیز با روند مثبتی کار خود را شروع کند و در همان ابتدای بازار شاهد تقاضای خوبی در اکثر سهام باشیم.

 

به گزارش اقتصاددان به نقل از بورسان  ،    بازارهای جهانی طی امروز و فردا بسته هستند و تاثیر مثبت افزایش قیمت کامودیتی‌ها می‌تواند برای فردا نیز ادامه‌دار باشد. دلار نیز همچنان حوالی ۲۷۳۰۰ تومان در حال معامله است و به نظر می‌رسد که تمایلی برای کاهش قیمت نداشته باشد.

برآیند این عوامل این انتظار را به وجود می‌آورد که برای فردا بازار مثبتی را پیش بینی کنیم؛ اما سوال این است که آیا این روند مثبت تا انتهای بازار ادامه خواهد داشت؟

 

تکنیکال شاخص کل چه می‌گوید؟

 

با نگاهی به شاخص کل بورس مشخص است که طی هفته گذشته، شاخص کف کانال صعودی خود را به سمت پایین شکسته است اما امروز با کندل پرقدرتی که ثبت شد، شاخص دوباره تا مرز برگشت به داخل کانال حرکت کرد.

در قسمت دیگری از نمودار شاهد خط روند نزولی کوتاه مدتی هستیم که می‌تواند باعث افزایش عرضه در بازار شود. در اندیکاتور RSI نیز شاهد همین خط روند نزولی هستم که می‌تواند مقاومت مهمی بر سر راه معاملات فردا باشد.

به نظر می‌رسد درصورتی که فردا معاملات پرقدرتی را شروع کنیم، در انتهای بازار و با رسیدن به مقاومت‌های ذکر شده، شاهد افزایش نسبی عرضه‌ها باشیم و سهام کمی عقب نشینی کنند.

در صورت عبور از مقاومت‌های ذکر شده، می‌توان به رشد بازار در روزهای آتی و با قدرت بالا امیدوار بود.

 

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع