نان آور سفره های خالی باشیم
نان آور سفره های خالی باشیم

  به گزارش خبرگزاری اقتصاددان،  نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت اعلام کرد: خیریه نیکان ماموت امسال نیز همچون سالهای گذشته آماده دریافت نذورات شما مومنان و روزه داران عزیز در ماه مبارک رمضان و رساندن آن به دست نیازمند واقعی است. وی خاطر نشان کرد: شیوع کرونا و اعمال محدودیتهای ضروری ناشی از […]

 

به گزارش خبرگزاری اقتصاددان،  نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت اعلام کرد: خیریه نیکان ماموت امسال نیز همچون سالهای گذشته آماده دریافت نذورات شما مومنان و روزه داران عزیز در ماه مبارک رمضان و رساندن آن به دست نیازمند واقعی است.

وی خاطر نشان کرد: شیوع کرونا و اعمال محدودیتهای ضروری ناشی از آن، میزان مشارکت خیران و نیکوکاران در برپا کردن مراسم افطاری را کم کرده است. این کمپین با نام ، # نان_آور _ باش فرصت مناسبی است برای آنکه اینبار سفره افطار شما گسترده تر از آنچه باشد که تا به حال بوده است تا خانواده های محرومی که تا به حال نمیشناختید از خان رحمت شما وعده ای سیر بخورند و به قدر همان وعده خریدار آبروی شما نزد خداوند باشند.

ایشان افزودند: ماه رمضان بهترین موقعیت است تا حال افرادی که در زندگی به اندازه ما خوش شانس نبوده اند را بهتر درک کنیم. فرصت خوبیست تا فکر کنیم که ما برای معامله با خدا چه داریم که ارزشمند باشد؟ کمک به نیازمندان نوعی عبادت است و چقدر زیباست که در ماه میهمانی خدا  “نان آور سفره های خالی ” بودن را وظیفه خود بدانیم.

شما عزیزان نیز می‌توانید با مراجعه به وبسایت موسسه خیریه نیکان ماموت با این موسسه و اقداماتی که تا کنون انجام داده است، آشنا شوید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ماه رمضان  موسسه با شماره ۰۲۱-۲۲۱۷۶۰۰۱  تماس حاصل فرمایید.

همچنین می‌توانید با استفاده از  روش‌های حمایت ذیل، نیکان را حمایت نمایید:

شماره حساب صادرات :             ۰۱۰۶۴۷۳۳۱۳۰۰۷

شماره کارت بانک صادرات: ۹۲۳۱-۹۰۰۴-۶۹۱۹-۶۰۳۷

حساب شبا بانک صادرات : ۹۲۰۱۹۰۰۰۰۰۰۰۱۰۶۴۷۳۳۱۳۰۰۷ IR

کد آسان پرداخت :   #۲۲*۷*۷۳۳*

اپلیکیشن آپ: بخش نیکوکاری، موسسه خیریه نیکان ماموت

وب سایت:     www.nikancharity.org

شبکات اجتماعی:    nikancharity@

 

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع