افزایش درآمدها و سودآوری شرکت معادن (اسفندقه)
افزایش درآمدها و سودآوری شرکت معادن (اسفندقه)

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگان فولاد در سفر به استان کرمان، شرکت «معادن اسفندقه» را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد. علی بابایی در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت معادن اسفندقه اظهار کرد: با توجه به ماموریت این هلدینگ در راستای ارزش آفرینی برای دارایی های صندوق بازنشستگی فولاد و همچنین […]

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگان فولاد در سفر به استان کرمان، شرکت «معادن اسفندقه» را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد.

علی بابایی در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت معادن اسفندقه اظهار کرد: با توجه به ماموریت این هلدینگ در راستای ارزش آفرینی برای دارایی های صندوق بازنشستگی فولاد و همچنین ارزش آفرینی دارایی کارکنان و سهامداران این شرکت به ویژه سهامداران حقیقی که عمدتا از قشر زحمتکش جامعه کارگری هستند، برنامه های تحولی در جهت افزایش درآمدها و سودآوری شرکت برای سال ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده که از این پس فعالیتهای اکتشاف،تولید، استخراج و فروش بصورت مستمر مورد بررسی و پایش عملیاتی قرار می گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با حمایت های همه جانبه فنی، علمی، مدیریتی و مالی هلدینگ سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد در سال جاری کلیه برنامه های تحولی این هلدینگ، بایستی تحقق یابد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی فولاد تاکید کرد: نقشه راه این شرکت بودجه مصوب آن بوده و مغایرت های نامساعد از این بودجه به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود و مغایرت های ایجاد شده در سه ماهه اول سالجاری باید در دوره های بعد جبران شود.

بابایی ابراز کرد: عملکرد سه ماهه اول شرکت «معادن اسفندقه» مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و علل مغایرت‌های نامساعد شناسایی و تکالیف مربوطه مشخص شده است که هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت باید آن را به نحو احسن به اجرا درآورند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی فولاد خاطر نشان کرد: مهمترین پروژه توسعه ای این شرکت که می‌تواند موجب افزایش چند برابری درآمدهای شرکت شود، پروژه ایجاد کارخانه فروکروم اسفندقه است.

برنامه‌های توسعه ای، میزان تولید و فروش، میزان درآمد عملیاتی، نحوه ارزیابی و انتخاب پیمانکاران، وضعیت پروانه های بهره برداری، بهینه سازی منابع انسانی، وضعیت پرونده های حقوقی، وضعیت و میزان حساب های دریافتنی از موارد مهم دیگر نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت معادن اسفندقه با مدیرعامل شرکت سرمایهگذاری صندوق بازنشستگان فولاد بود که مورد توجه ویژه قرار گرفت و تکالیف مربوطه مشخص و به مدیران این شرکت ابلاغ شد.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : ایسنا