اعلام جزئیات واگذاری کاروانسرای مهر سبزوار و خانه بهروزی های قزوین توسط صندوق احیاء
اعلام جزئیات واگذاری کاروانسرای مهر سبزوار و خانه بهروزی های قزوین توسط صندوق احیاء

صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، در تازه¬ترین دور از مزایده های خود بناهای تاریخی کاروانسرای مهر سبزوار استان خراسان رضوی و خانه بهروزی های قزوین را به مزایده گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابتا، کاروانسرای مهر با هزینه مرمت سه میلیارد تومان ، مدت طراحی و مرمت ۲۴ ماه، مدت قرارداد ۲۱ سال و هزینه پایش و نگهداری از بنا به مبلغ دوازده میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است.

خانه بهروزی­ها نیز با هزینه مرمت پانصد و چهل میلیون تومان به اضافه ششصد و شصت میلیون تومان دیون بنا، مدت طراحی و مرمت ۳ ماه، مدت قرارداد هفت سال و هزینه پایش و نگهداری از بنا به مبلغ بیست میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است.

كليه واجدين صلاحيت و درخواست‌كنندگان از تاريخ نشر آگهي این مزایده ها که امروز و فردا در روزنامه ایران منتشر می شود، باید اسناد مزايده را از دبيرخانه كميسيون مزايده صندوق احياء به نشاني تهران- میدان بهارستان- خیابان اکباتان – عمارت مسعودیه – ساختمان صندوق احیاء و شماره تلفن ۳۳۹۹۲۰۱۶-۰۲۱ يا پايگاه اينترنتي صندوق احياء و يا پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات دريافت کرده وحداکثر تا ساعت ۱۸ روز شنبه مورخ ۱۵/۴/۹۸ مدارک مربوطه را تکمیل و نسبت به تحویل پاکات به دبیرخانه اقدام نموده و رسید دریافت کنند .

تاريخ گشايش پاکت الف و ب روز یکشنبه ۱۶/۴/۹۸ راس ساعت ۱۱ در محل دفتر مرکزی صندوق احياء به نشاني تهران- میدان بهارستان- خیابان اکباتان – عمارت مسعودیه – ساختمان صندوق احیاء خواهد بود .

تاریخ گشایش پاکت “ج” روز یکشنبه مورخ ۲۳/۴/۹۸ راس ساعت ۱۱ در محل دفتر مرکزی صندوق به نشانی مذکور تشکیل و برنده نهایی اعلام می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت chre.ir و یا آگهی صفحه ۱۰ امروز روزنامه ایران مراجعه کنند.