آرامش نسبی در بازار دلار
آرامش نسبی در بازار دلار

قیمت دلار در صرافی ملی و بازار ارز متشکل امروز آرامش نسبی را تجربه کردند اما قیمت سکه و قیمت طلا بالا رفت.

قیمت دلار در صرافی ملی و بازار ارز متشکل امروز آرامش نسبی را تجربه کردند اما قیمت سکه و قیمت طلا بالا رفت.

قیمت اونس طلا در بازار امروز شنبه ۷ خرداد ماه در مقایسه با روز گذشته تفاوت چندانی نداشت و در محدوده ۱۸۵۴ دلار معامله شد.

رشد ۲۰۰ هزار تومانی در بازار سکه

آرامش نسبی بازار جهانی طلا در حالی بود که در بازار طلا و سکه در داخل ایران قیمت ها نسبت به روز پنجشنبه گذشته بالا تر بود.

معامله گران بازار طلا و سکه امروز روند قیمت اسکناس آمریکایی را مورد رصد قرار دادند.

قیمت طلا ۱۸ عیار در زمان نوشتن این گزارش ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان بود که از دو روز پیش گران تر بود و با قیمت ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش رسید.

قیمت سکه هم در ابتدای معاملات نقدی امروز ۱۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان بود که در مقایسه با دو روز قبل بیش از ۲۰۰ هزار تومان رشد را نشان می دهد . در ادامه معاملات نقدی سرعت صعودی سکه کمتر شد و در نیمه ظهر به ۱۴ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان رسید که در مقایسه با عصر روز پنجشنبه ۱۷۵ هزار تومان بالا تر بود.

آرامش نسبی در بازار متشکل و صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی و بازار ارز متشکل امروز آرامش نسبی را تجربه کردند. قیمت فروش دلار صرافی ملی امروز نسبت به دو روز پیش تقریبا ثابت بود . اسکناس آمریکایی در صرافی ملی صبح امروز ۲۵ هزار و ۸۹۴ تومان بود. در نیمه روز قیمت دلار صرافی رشد محدودی را ثبت کرد و به سمت کانال ۲۶ هزار تومان حرکت کرد. نرخ فروش دلار صرافی در زمان نوشتن این گزارش ۲۵ هزار و ۹۰۷ تومان بود.

قیمت دلار متشکل هم در ابتدای معاملات نقدی امروز ۲۵ هزار و ۷۶۵ تومان بود و در نیمه ظهر به ۲۵ هزار و ۷۹۰ تومان رسید که نسبت به روز پنجشنبه گذشته ۲۶ تومان رشد پیدا کرده بود.