نماینگان مجلس،اولین گروهی که واکسن آنفولانزا میزنند!
نماینگان مجلس،اولین گروهی که واکسن آنفولانزا میزنند!

در حالی که زمان طلایی برای تزریق واکسن آنفولانزا رو به اتمام است تصویری در فضای مجازی منتشر شده که نشان میدهد ۱۵۰۰ عدد واکسن آنفولانزا تحویل بهداری مجلس شده است. این در حالیست که قرار بود تا قبل از به اتمام رسیدن شهریور دولت برنامه خود را برای پخش این واکسن در مردم اعلام […]

در حالی که زمان طلایی برای تزریق واکسن آنفولانزا رو به اتمام است تصویری در فضای مجازی منتشر شده که نشان میدهد ۱۵۰۰ عدد واکسن آنفولانزا تحویل بهداری مجلس شده است.

این در حالیست که قرار بود تا قبل از به اتمام رسیدن شهریور دولت برنامه خود را برای پخش این واکسن در مردم اعلام کند که نه تنها واکسن توزیع نشده بلکه ابهامات و حاشیه های فراوانی هم ایجاد شده است.

به گزارش اقتصاددان به نقل از سلامت نیوز ، این روزها اخباری هم که از وزیر بهداشت به گوش میرسد سرودن شعر و دل نوشته است تا ارائه توضیح شفافی به مردم.

آقای وزیر مردم نگران ایجاد موج جدید آنفولانزا هستند و تا کنون همراهی خود را برای کنترل کرونا اثبات کرده اند آیا وقتش نیست که شما هم اندکی با مردم شفاف سخن بگوئید ؟

رئیس مجلس هم که مدام دم از عدالت میزند باید به مردم بگوید این چه عدالتی است که هنوز واکسن آنفولانزا میان گروههای پرخطر و حتی کادر درمان که جان بر کف ماههاست در حال مبارزه با کرونا هستند توزیع نشده سر از بهداری مجلس در آورده؟ایا جمله معروف مجلس در راس امور است اینگونه تفسیر میشود؟

ع