تاریخ انتشار : جمعه 11 اسفند 1402 - 13:03
کد خبر : 159465

پیام سرهنگ ریحان دستمردی به هواداران مهندس عدل هاشمی پور

پیام سرهنگ ریحان دستمردی به هواداران مهندس عدل هاشمی پور

به گزارش اقتصاد دان سرهنگ ریحان دستمردی طی پیامی به معرفت و مردم داری حامیان مهندس عدل هاشمی پور نوشت : متن پیام بدین شرح است بنام خدا «أشکَرُکُم للّهِ أشکَرُکُم للناسِ»، سپاس گزارترین شما از خدا، سپاس گزارترین شما از مردم است. سپاس خدایی که نصرت مان داده تا فاتحِ رنج و درد و

به گزارش اقتصاد دان سرهنگ ریحان دستمردی طی پیامی به معرفت و مردم داری حامیان مهندس عدل هاشمی پور نوشت :

متن پیام بدین شرح است

بنام خدا
«أشکَرُکُم للّهِ أشکَرُکُم للناسِ»، سپاس گزارترین شما از خدا، سپاس گزارترین شما از مردم است.
سپاس خدایی که نصرت مان داده تا فاتحِ رنج و درد و محرومیت های مردمی باشیم که به تعبیر امام خمینی(ره) برتر از امتِ زمانِ پیامبر هستند. درود و سلام خالصانه تقدیم امتی که خادمین و نخبگان خود را به تهذیب نفس و سلامت رفتار می شناسند و قدردان شان هستند. پس از ماهها تلاش و جریان سازی برای اصلاح ساختارهای معیوب و ایجاد تحول در کهگیلویه بزرگ، مرزهای مستحکم انسجام و شورآفرینی که بر مبنای عقلانیت و شعور دینی، قوام داده بودیم، به هر دلیلی برداشته شد.
اولاً در نظام مقدس جمهوری اسلامی، آنچه تاکنون سرنوشت مان را ساخته است، انتخاب هایی است که در حوزۀ اجرا و قانون گذاری، خودمان برگزیده ایم. بی تردید گزینه هایی که بنابه مصحلتِ اکثریت، وکالت مان را می پذیرند، مبیین سرنوشتی است که چهارسال فرصت خدمت را خودمان تقدیم شان کرده ایم. «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ»خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند.
دوماً حفظ نظام و انقلاب یعنی پاسداشت خون هزاران جوانِ فرزانه و بادرایتی که در سایۀ ولایتِ امام عصر(عج)، خود را فدای ملت، اسلام و نظام کردند. باید آگاه باشیم که قریب ۴۵ سال است که سخت ترین توطئه و خدعۀ قومِ فاسدِ صهیونیسم جهانی را به طرق مختلف از مرزها و کیان انقلاب مان دور کرده ایم.
بنابراین ملتی که بخواهد همچنان غالب بر مصائب و موانع باشد و خود را در افق های روشنِ علمی، مدیریتی، رفاهی و مؤثر در منطقه ببیند، باید قانون مند بوده و گامی فراتر از قانون را نرود. اکنون نیز، مهندس عدل هاشمی پور، خود و جمیع همراهانِ ترقی خواه، تحول گرا و آینده پژوه را، فراقانون نمی داند و در کنار مردم دوراندیش و کمال گرا، برای حضور در انتخابات، پیشگام هستند. ما براین عهد بودیم که با فهم علمی و تجربۀ عملیِ سردار هاشمی پور، منابع عظیم انسانی را برای دستیابی به ذخایر سرشارِ طبیعی، کشاورزی و معادن بکار بسته و دوردست ها را به نسل حال و آینده هدیه کنیم. چراکه برنامه ها، پروژه ها و مطالعاتی که طی ۴ سال ماندگار شد به پشتوانۀ شما مردم گرانمایۀ کهگیلویه بزرگ تحقق یافت. شمایی که چون مشاورانی کارآزموده و مجریانی کاربلد، همواره با نگرش به توسعه و نگاه به زیرساختهایی که باید کهگیلویه بزرگ را از بن بست های اقتصادی و عمرانی خارج می نمود، مدبرانه و متعهدانه در برنامه ها و راهبردهای فکری و سیاسی، امینِ مهندس هاشمی پور بودید. اکنون که قرار است در یازدهم اسفند ۱۴۰۲، فصل دیگری از رفتارهای آگاهانه و خلاقیت های فکری مردم، نخبگان و خواص را برای اعتلای کشورمان تجربه کنیم و مشارکت عمومی و حضور حداکثری را که به فرموده مقام معظم رهبری، مصداقی از فرضیۀ الهی است به یادگار بگذاریم، لازم است، باورمندانه و با یقین، شور و شعور سیاسی مان را به نمایش بگذاریم. بنابراین ضمن سپاس و امتنان از تمام لحظاتی که به عشقِ مردم و ایمان به هدفِ عالی در همراهی مهندس هاشمی پور، پیشگامان جریان تحول خواهی و توسعه طلبی بودیم، لازم است که دریای حضورمان را با حماسۀ گروههای فکری، علمی، دانشگاهی و حوزوی در قالب طوایف، قبایل و ایلاتی که پشتوانۀ جوانان، نخبگان، علما، فرهیختگان، بازاریان و کسبه، دانش آموزان و معلمان، دختران خوش فکر و پسران غیرتمند، زنان اصیل و مردان بزرگ اندیش و قاطبۀ مردم کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام، خروشان و پرخیر، نگه داریم. رجاء واسق دارم که نمی گذارید فرصت خدمت از دست برود و در سایۀ توجهات امام عصر(عج) و تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای و با انسجام و اتحاد ملی، ثعوبت راه و ضرورت هدف را مغلوبِ ارادۀ پولادین، غایتِ آینده و نهایتِ رویکردِ فکری مان قرار خواهید داد.
بنابراین بر دستانی که با مهر و معرفت، درک و درایت، حلم و مجاهدت و همچنین فخر و فرزانگی در وجودی واحد به نام«مهندس عدل هاشمی پور» وحدت گرفتند، بوسه افتخار میزنم و خود را مدیون قدم ها و قلم ها و نفس های گرم و گفتمان هدفمندتان می دانم. امیدوارم که مأجور صاحب جاه و جلال باشید و در حمایت امام عصر(عج) قرار بگیرید.
تا آینده ای که با شما خواهیم ساخت، امیدوار می مانم و در راهتان ثابت قدم خواهم بود.
«والعاقبه للمتقین»
سرهنگ پاسدار بازنشسته
ریحان دستمردی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اقصاددان رسانه با مجوز برخط اخبار اقتصاد - فناوری - کسب و کار - اجتماعی و ....