تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403 - 17:17
کد خبر : 165669

شاخص بورس پولبک کرد؛

سرمایه از بازار خارج شد+ نمودار

سرمایه از بازار خارج شد+ نمودار

در هفته اخیر و همزمان با پولبک شاخص کل بورس تهران، روند خروج سرمایه از بورس تهران از سر گرفته شد و در ۴ روز متوالی معاملاتی شاهد خروج پول حقیقی از بورس بودیم. اقتصاددان: در هفته‌ اخیر روند جریان سرمایه در بورس تهران تغییر کرد. در اولین روز هفته ۳۶ میلیارد تومان پول حقیقی

در هفته اخیر و همزمان با پولبک شاخص کل بورس تهران، روند خروج سرمایه از بورس تهران از سر گرفته شد و در ۴ روز متوالی معاملاتی شاهد خروج پول حقیقی از بورس بودیم.

اقتصاددان: در هفته‌ اخیر روند جریان سرمایه در بورس تهران تغییر کرد. در اولین روز هفته ۳۶ میلیارد تومان پول حقیقی به بورس وارد شد.

اما از روز یکشنبه بار دیگر پول حقیقی خارج شد که رقم خروج ۱۱۹ میلیارد تومان بود. روز دوشنبه نیز ۱۱۴ میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد. روز سه‌شنبه ۲۳۷ میلیارد تومان خارج شد.

در آخرین روز معاملاتی هفته پول حقیقی خارج شد و ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار ۲۱۴ میلیارد تومان بود.

در مجموع کل هفته ۶۴۸ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۳۰ میلیارد تومان بود.

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

روز شنبه نماد معاملاتی خودرو بیشترین خروج پول حقیقی را داشت. پس از خودرو، نمادهای فولاد، ورنا، خساپا و کرومیت در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای حسینا، ثپردیس، فملی، آسیا و تاصیکو بیشترین ورود پول را داشتند.

روز یکشنبه نیز بیشترین خروج سرمایه به نماد خودرو تعلق داشت و فملی، فولاد، فزر و کرومیت در رتبه‌های بعدی بودند. در سوی دیگر، نمادهای واعتبار، توسن، فنر، وتجارت و نوری بیشترین ورود را داشتند. در روز دوشنبه نیز بیشترین خروج به خودرو، خبنیان، تاصیکو و آریا اختصاص داشت و نمادهای شرنگی، نوری، خساپا، فجهان و فزر بیشترین ورود پول را داشتند.

روز سه‌شنبه بیشترین خروج سرمایه به نماد فولاد تعلق داشت و نمادهای خودرو، زاگرس، وغدیر و کرومیت در رده‌های بعدی بودند. بیشترین ورود پول نیز به دعبید، فروژ، فزر، غفارس و غمایه اختصاص داشت.

در آخرین روز هفته بیشترین خروج پول متعلق به نماد شستا بود. خودرو، وبملت، شبندر و فملی در رتبه‌های بعدی بودند و در سوی دیگر سیلام، کرومیت، وتجارت، پترول و حسینا بیشترین تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی را داشتند.

 سرمایه از بازار خارج شد+ نمودار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پنج + 7 =

اقصاددان رسانه با مجوز برخط اخبار اقتصاد - فناوری - کسب و کار - اجتماعی و ....