تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 آبان 1402 - 23:19
کد خبر : 147131

ریزش ۱۱ درصدی معاملات سهام+ اینفو

ریزش ۱۱ درصدی معاملات سهام+ اینفو

میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر به کانال ۳ هزار میلیارد تومان سقوط کرد. اقتصاددان: بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد ۱۱ درصد کاهش یافت. در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم ۳ هزار و

میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر به کانال ۳ هزار میلیارد تومان سقوط کرد.

اقتصاددان: بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد ۱۱ درصد کاهش یافت.

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم ۳ هزار و ۹۳۴ میلیارد تومان کاهش یافت و روز یکشنبه ارزش معاملات خرد به ۳ هزار و ۷۹۳ میلیارد تومان رسید. روز دوشنبه ارزش معاملات خرد ۴ هزار و ۱۸۱ میلیارد تومان شد و روز سه‌شنبه به ۳ هزار و ۹۰۶ میلیارد تومان کاهش یافت.

روز چهارشنبه نیز ارزش معاملات خرد ۲ درصد افت کرد و به ۳ هزار و ۸۲۳ میلیارد تومان رسید.

میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۹۲۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۴ هزار و ۴۱۷ میلیاردی هفته پیشین، افت ۱۱ درصدی داشته است.

رکوردداران ارزش و حجم معاملات

در اولین روز هفته، نماد ذوب بیشترین ارزش معاملات و نماد شستا بیشترین حجم معاملات را داشت. روز یکشنبه کترام، فولاد، وبملت، شپنا و فملی بیشترین ارزش معاملات و شستا، وساخت، کرمان، ملت و خگستر بیشترین حجم معاملات را داشتند.

روز دوشنبه نیز ثشاهد در صدر جدول ارزش معاملات و شستا در صدر جدول حجم معاملات بود.

روز سه‌شنبه نیز نمادهای فملی، غدشت، حفاری، ثشاهد و خگستر بیشترین ارزش و نمادهای شستا، فملی، حفارس، کرمان و خودرو بیشترین حجم معاملات را داشتند.

در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای ونوین، فارس، حفاری، وبملت و ذوب بیشترین ارزش معاملات و نمادهای ونوین، شستا، وبملت، وبصادر و حفاری بیشترین حجم معاملات را داشتند.

ریزش 11 درصدی معاملات سهام+ اینفو

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اقصاددان رسانه با مجوز برخط اخبار اقتصاد - فناوری - کسب و کار - اجتماعی و ....