تاریخ انتشار : شنبه 28 بهمن 1402 - 13:12
کد خبر : 157998

رقم دقیق عیدیِ بازنشستگان تامین‌اجتماعی اعلام شد؟

رقم دقیق عیدیِ بازنشستگان تامین‌اجتماعی اعلام شد؟

بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه پیشتر هم سابقه داشته که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی رقمی به مبلغ عیدی اعلامی دولت بیفزاید؛ تاکید کرد: عیدی مصوب دولت با احتساب حق همسر و یک فرزند تحت تکفل، نهایت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است؛ این ارقام بسیار ناچیز است و یک‌چهارم هزینه‌های عید

بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه پیشتر هم سابقه داشته که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی رقمی به مبلغ عیدی اعلامی دولت بیفزاید؛ تاکید کرد: عیدی مصوب دولت با احتساب حق همسر و یک فرزند تحت تکفل، نهایت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است؛ این ارقام بسیار ناچیز است و یک‌چهارم هزینه‌های عید بازنشسته را تامین نمی‌کند.

اقتصاددان: حسن ایزدان، بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، در تماس با خبرنگار ایلنا از انتظار برای اعلام رقم دقیق عیدی بازنشستگان کارگری خبر داد.

او گفت: هنوز مدیرعامل تامین اجتماعی رقم دقیق عیدی بازنشستگان کارگری را اعلام نکرده است؛ آن ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، عیدی بازنشستگان دولت است و انتظار داریم رقم عیدی بازنشستگان کارگری بیشتر از این مبلغ باشد.

ایزدان با بیان اینکه پیشتر هم سابقه داشته که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی رقمی به مبلغ عیدی اعلامی دولت بیفزاید؛ تاکید کرد: عیدی مصوب دولت با احتساب حق همسر و یک فرزند تحت تکفل، نهایت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است؛ این ارقام بسیار ناچیز است و یک‌چهارم هزینه‌های عید بازنشسته را تامین نمی‌کند.

این فعال صنفی بازنشستگان گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مصاحبه با صداوسیما، زمان واریز عیدی بازنشستگان را اسفندماه و بعد از پرداخت حقوق اعلام کرد اما در مورد مبلغ عیدی چیزی نگفت؛ انتظار داریم در روزهای پیش رو، رقم عیدی بازنشستگان کارگری را اعلام کنند؛ این رقم باید بیشتر از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اقصاددان رسانه با مجوز برخط اخبار اقتصاد - فناوری - کسب و کار - اجتماعی و ....