درمان سرماخوردگی با غرغره آب نمک ولرم و لیمو
درمان سرماخوردگی با غرغره آب نمک ولرم و لیمو

سخت ترین سرماخوردگی ها و گلو دردهای شدید در آستانه فصل پاییز یکی از بیماری هایی که همیشه گریبان گیر بشر بوده است، انواع سرماخوردگی ها و عفونتها و گلودردست. متاسفانه برای رهایی از این بیماری ها از انواع قرص های سرماخوردگی، آنتی هیستامین (آبریزش بینی و ضدآلرژی) ، آموکسی سیلین (چرک خشک کن ) […]

سخت ترین سرماخوردگی ها و گلو دردهای شدید در آستانه فصل پاییز

یکی از بیماری هایی که همیشه گریبان گیر بشر بوده است، انواع سرماخوردگی ها و عفونتها و گلودردست. متاسفانه برای رهایی از این بیماری ها از انواع قرص های سرماخوردگی، آنتی هیستامین (آبریزش بینی و ضدآلرژی) ، آموکسی سیلین (چرک خشک کن ) و آمپول پنی سیلین و شربت استفاده میشود. اما واقعیت امر چیز دیگری است! با استفاده کردن از این قرص ها و آمپول ها فقط بدن مقاومت خود را از دست میدهد و سلولهای بدن فلج میشوند. پس هنگام ابتلا به این نوع بیماری ها چه باید کرد؟ قبل از پرداختن به جواب این سوال، جالب است بدانید که در آزمایشگاه های پزشکی برای کشت میکروب (افزایش میکروب) از پنج ماده استفاده میشود . یعنی میکروبها (قارچ ـ ویروس ـ باکتری) با خوردن این مواد رشد میکنند ، تعدادشان چندین برابر میشود. این مواد عبارتند از :
تمام گوشتها (سوسیس ـ کالباس ـ گوشت قرمزـ مرغ ـ تخم مرغ – و..) و فرآوره های لبنی (شیر ـ پنیر ـ خامه)
خون (درقصابی ها هنگام چرخ کشیدن گوشت، آن را نمیشویند. چون اگر گوشت شسته شود، خوب چرخ نخواهد شد. پس خون بین بافتهای آن باقی خواهد ماند)
قند و شکر،کاکائو و شکلات
آگار (ماده ای است که از ترکیب دو جلبک و آب ایجاد میشود) این ماده در شیرینی پزی کاربرد دارد . ماده ی ژله ای که در شیرینی دانمارکی است همان آگار است.
پس اگر عفونتی در بدن شما باشد، با استفاده کردن از این مواد، عفونت (ویروس) شروع به خوردن از این مواد میکند و مقدارش خیلی زیاد میشود و بیماری شما درمان نمیگردد.

برای رفع سرماخوردگی، آنفولانزا، سینوزیت، گلودرد چه نخوریم؟

یک رژیم غذایی سه روزه میتواند سختترین نوع این بیماری ها را درمان کند. در این چند روز:
(شیر- پنیر-گوشت ـ تخم مرغ ـ شکلات ـ چای ـ قندو شکر- کاکائو ـ بیسکوییت) به هیچ وجه مصرف نکنید.
برای رفع سرماخوردگی، آنفولانزا، سینوزیت، گلودرد چه بخوریم؟
صبحانه یک قاشق عسل را روی نان بمالید و بخورید.
در طی روز دو بار (آب + عسل + لیمو ترش تازه) میل کنید.
ناهار و شام سوپ بخورید اما توجه داشته باشد که سوپ را بدون گوشت تهیه نمایید.
یک مشت پونه کوهی و یک قاشق سیاه دانه را با هم به مدت نیم ساعت بجوشانید و عصاره آن را با یک قاشق عسل مخلوط کرده، یک لیوان بعد از صبحانه و یک لیوان قبل از خواب مصرف کنید.
در حد توان میوه میل کنید.
غرغره کردن آب نمک ولرم، از دهان و بینی. قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب.
با رعایت کردن این چند نکته، سختترین عفونتها بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان میشود. علت این درمان این است که به میکروبهای داخل بدن غذا نمیرسد و میکروبها میمیرند.
این مطلب خود را به دیگران هم بگیم و قدمی در راستای سلامتی عزیزانمون برداریم

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان