۸ مسئول بازار سرمایه برکنار شدند؟
۸ مسئول بازار سرمایه برکنار شدند؟

صبح امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ نامه‌ای در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن نام ۸ نفر از افراد صاحب نام بازار سرمایه به چشم می‌خورد و در این نامه ذکر شده است که از این افراد به صورت دائمی در بازار سرمایه سلب مسئولیت شده است! این نامه صحت دارد؟ […]

صبح امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ نامه‌ای در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن نام ۸ نفر از افراد صاحب نام بازار سرمایه به چشم می‌خورد و در این نامه ذکر شده است که از این افراد به صورت دائمی در بازار سرمایه سلب مسئولیت شده است! این نامه صحت دارد؟

صبح امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ نامه‌ای در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن نام ۸ نفر از افراد صاحب نام بازار سرمایه به چشم می‌خورد.

این افراد عبارتند از:

سید مهدی سدیدی
محمدرضا محسنی
محمودرضا خواجه‌نصیری
محمدرضا صادقی مقدم
محمدابراهیم محمد پورزرندی
علی‌اکبر امین تفرشی
علی صحرائی
امیرتقی خان تجریشی

در این نامه ذکر شده است که از این افراد به صورت دائمی در بازار سرمایه سلب مسئولیت شده است!

در ابتدای این نامه ذکر شده است عطف به ابلاغ آرا قطعی اعضا وقت هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران به استحضار می رساند با عنایت به رای صادره مبنی بر سلب صلاحیت دائم نامبردگان ذیل، از تصدی سمت مدیریت در بورس‌ها و تشکل‌های خودانتظام مقتضی است دستور فرمایید اقدامات لازم در این رابطه معمول گردد.

نامه برکناری
نامه برکناری

شایان ذکر است پیگیری صحت این نامه ادامه دارد و به زودی اطلاعات کامل‌تری ارائه خواهد شد.

طبق پیگیری‌ها، صحت نامه مذکور تایید شد و این افراد به صورت مادام العمر از هرگونه مسئولیت در بازار سرمایه سلب شدند و این موضوع به ماجرای ماینرها در مهرماه سال گذشته بر می گردد. در آن برهه از زمان علی صحرایی که مدیرعامل وقت شرکت بورس بود از کار برکنار شد اما تمام ماجراها به گردن هیئت مدیره بود و مدیرعامل تنها اجرا کننده مصوبات هیئت مدیره بود.

 

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : نبض بورس