۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری تعطیل می‌شود
۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری تعطیل می‌شود

به گزارش اقتصاددان – سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: ۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان تعطیل می‌شود. علیرضا بایرام زاده،با اشاره به تداوم رسیدگی به مسائل و مشکلات دفاتر خدمات گردشگری متضرر از شرایط دوران کرونایی، افزود: در این راستا به ۱۲ پرونده دفاتر خدمات […]

به گزارش اقتصاددان – سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: ۴ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان تعطیل می‌شود.

علیرضا بایرام زاده،با اشاره به تداوم رسیدگی به مسائل و مشکلات دفاتر خدمات گردشگری متضرر از شرایط دوران کرونایی، افزود: در این راستا به ۱۲ پرونده دفاتر خدمات گردشگری استان رسیدگی شد.

وی اظهار کرد: پیرو جلسات کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در راستای رفع مسائل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، موانع و مسائل جدید طرح ‌شده توسط دفاتر خدمات مسافرتی مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: در این جلسه وضعیت حقوقی ۲ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بررسی و تعیین تکلیف و با تعطیلی ۴ دفتر موافقت شد.

بایرام زاده، ادامه داد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا، این بحران بر روند فعالیت دفاتر تاثیر گذار بوده و مردم نیز از بابت قراردادهای مسافرتی تحت تاثیر قرار گرفتند و در این راستا ۶ مورد از شکایات ثبت‌ شده از دفاتر خدمات مسافرتی بررسی شد.

در کلان شهر تبریز بیش از ۲۰۰ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری وجود دارد. ع/ایرنا