کشور به اقتصاددان نیاز دارد
کشور به اقتصاددان نیاز دارد

بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه رسمی جامعه ایرانیان لرتبار در خصوص انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰ «یک سیاستمدار اقتصاد دان» می تواند اقتصاد ایران را نجات دهد «باسلام» با نزدیک شدن به انتخابات حساس و سرنوشت ساز ریاست جمهوری ۱۴۰۰ همه دشمنان این مرز و بوم سعی در ترغیب مردم برای عدم شرکت در انتخابات را دارند […]

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه رسمی جامعه ایرانیان لرتبار

در خصوص انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰

«یک سیاستمدار اقتصاد دان» می تواند اقتصاد ایران را نجات دهد

«باسلام»

با نزدیک شدن به انتخابات حساس و سرنوشت ساز ریاست جمهوری ۱۴۰۰ همه دشمنان این مرز و بوم سعی در ترغیب مردم برای عدم شرکت در انتخابات را دارند ، درست است به دلایل متعددی از طرفی مشکلات اقتصادی گریبانگیر مردم شده است و از طرف دیگر زمینه ساز این مشکلات تحریمها و نا کارآمدی مدیران در سطح کشور ، لیکن حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب رئیس جمهوری تخصصگرا با آراء حداکثری میتواند گره گشای مشکلات مردم و ناامید کننده دشمنان ایران عزیز شود .

تخصصگرایی و عملگرایی همراه با تعهد داشتن در پیشگاه احدیت و تعهد درقبال مردم مهمترین مولفه های گزینه مورد اعتماد ماست.

از آنجائیکه
«جامعه ایرانیان لرتبار»
با فعالیت های سیاسی ، فرهنگی واجتماعی در پهنه بزرگ ایران اسلامی به ویژه در استانهای لرنشین در میان اقوام ایرانی دارای جایگاه قابل قبولی میباشد ،
ضمن احترام گذاشتن به سایر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری
جناب سردار سرلشکر

«دکتر محسن رضایی»

با سابقه ای درخشان در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی را اصلح تشخیص داده و از همه ایرانیان محترم بویژه منطقه زاگرس و همه لرتباران کشور و همه ملت شریف و بزرگ ایران ، ضمن دعوت به حضور پرشور در انتخابات پیش رو درخواست میکنیم با انتخاب

«دکتر محسن رضایی»

به دور از هیاهو و جنجالهای سیاسی
همه باهم برای سربلندی ایران عزیز تلاش و دشمنان خارجی ایران عزیز را مأیوس و نا امید کنیم .

امروز تخصصگرایی ، عملگرایی و پاکدستی تعهد *دکتر محسن رضایی* می تواند در این برهه حساس کشور را توسعه داده و گامی بلند در عرصه های افزایش تولید ملی و اشتغال و آبادانی کشور بردارد .

جناب دکتر محسن رضایی قبلا خودش را در عرصه های دفاع مقدس و جنگ تحمیلی ثابت کرده است .

جناب دکتر محسن رضایی با اهداف مشخص و معین و با برنامه های بسیار دقیق ورود کرده و در تمامی زمینه های اقتصادی و سیاسی امنیتی و فرهنگی و ورزشی و …. برنامه های مدون و دقیق داشته و عدالت در تمامی عرصه ها را اجرا خواهد نمود و بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل خواهد نمود .

جناب دکتر محسن رضایی برای آحاد ملت شریف و بزرگ ایران برنامه های اقتصادی داشته و جناب دکتر محسن رضایی جان بر کف آمده تا اهدافش را عملی نماید .

جناب دکتر محسن رضایی آمده تا مفسدین بزرگ اقتصادی را تار و مار کند و مردم را به حقشان برساند .

دکتر محسن رضایی امیرکبیر دوم است و فرزند وطن است و یادگار امام (ره) است و شاگرد رهبر معظم انقلاب سید علی خامنه ای (دامه برکاته) است .

دکتر محسن رضایی سردار اسعد است و سردار علیمردان خان است … فرزند بی بی مریم و بی بی قدم خیر است و فرزند ایران است ……
دکتر محسن رضایی مدیر اقتصادی و استراتژیک و راهبردی و امنیتی و سیاسی و پدافند غیرعامل و اجتماعی و … است .

در بدترین شرایط اقتصادی به مدت ۸ هشت سال جنگ را اداره نموده است و در عمل خودش را اثبات نموده است .

محسن رضایی قسم یاد کرده و میکند که به اهدافش پایبند است و خواهد بود و همه قومها و استانها و مذاهب را در اداره کشور دخالت و سهم خواهد داد و همه استانهای مرزی را به قطب بزرگ اقتصادی تبدیل خواهد نمود به همه استانداران اختیارات خاص و ویژه برای سرعت در پیشرفت ؛ خواهد داد .

جناب دکتر محسن رضایی آمده تا سهم نفت را مستقیم به مردم بپردازد .

جناب دکتر محسن رضایی آمده تا هم درآمد سرانه به مردم بپردازد و هم جایگاه زنان سرپرست خانوار را به حقشان برساند.
زن سرپرست خانوار شغل محسوب میشود و دارای حقوق و بیمه خواهد بود و در راستای تربیت فرزند و نسلهای بعدی ؛ مادران بزرگوار کشور نقش ارزنده ای دارند و این را حاج محسن رضایی می داند و موجب تکریم قرار داده است .

جناب دکتر محسن رضایی در کلیه زمینه های اقتصادی در کشور برنامه دارد .

تمامی استانهای مرزی کشور تبدیل به قطبهای بزرگ اقتصادی خواهد شد و خودشان تولید ثروت خواهند نمود .

تحولی بزرگ‌ در آموزش و پرورش ایجاد خواهد شد و نسلهای بزرگی همچون سراداران بزرگ شهید دفاع مقدس تقدیم کشور خواهد کرد که در عرصه های ملی و بین المللی خواهند درخشید و ایران را سرافرازتر خواهند نمود .

مجددا از همه ملت شریف ایران و زاگرس نشینان و لرتباران کشور تقاضا داریم تا با حمایت حداکثری خودتان از دکتر محسن رضایی حمایت حداکثری فرمایید تا انشاالله ایران در عرصه های داخلی و بین المللی بدرخشد .

سربلندی کشور عزیزمان و همه ملت شریف ایران آرزوی همه ما است .

در پناه خداوند مهربان باشید و همه شما را به خداوند منان می سپاریم.

 

 

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع

 

  • منبع خبر : اقتصاددان