کاهش نسبی دما در نوار شرقی کشور
کاهش نسبی دما در نوار شرقی کشور

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: در نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از مرکز و جنوب، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. صادق ضیائیان گفت: امشب بارش ها در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و یزد ادامه دارد، در ارتفاعات بارش ها به شکل برف خواهد بود و این سامانه […]

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: در نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از مرکز و جنوب، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
صادق ضیائیان گفت: امشب بارش ها در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و یزد ادامه دارد، در ارتفاعات بارش ها به شکل برف خواهد بود و این سامانه به تدریج از جنوب شرق کشور خارج می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی، در جنوب شرق کشور رگبار پراکنده و وزش باد انتظار می‌رود و در نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از مرکز و جنوب کشور به‌ویژه برای خراسان رضوی، خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان وزش باد همراه با کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

او گفت: در نوار غربی کشور جو آرام خواهد بود همراه با افزایش دمای هوا و در سواحل دریای خزر، جنوب بوشهر، فارس، غرب هرمزگان و بوشهر رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان