پیش بینی بورس فردا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
پیش بینی بورس فردا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

امروز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ بازار سهام با روند نزولی همراه شد شاخص کل با افت ۲۹ هزار و ۷۴۱ واحدی به محدوده حساس ۱ ملیون و ۴۲۰ هزار و ۴۸۴ واحد رسید.   امروز بازار سرمایه با عرضه نسبی بازگشایی شد در دقایق اولیه عرضه زیادی مشاهده نشد و شاخص کل فقط به میزان […]

امروز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ بازار سهام با روند نزولی همراه شد شاخص کل با افت ۲۹ هزار و ۷۴۱ واحدی به محدوده حساس ۱ ملیون و ۴۲۰ هزار و ۴۸۴ واحد رسید.

 

امروز بازار سرمایه با عرضه نسبی بازگشایی شد در دقایق اولیه عرضه زیادی مشاهده نشد و شاخص کل فقط به میزان ۱ هزار و ۷۶۶ واحد افت کرد اما در ادامه روند معاملات عرضه شدت گرفت و شاخص کل را به میزان ۲۹ هزار و ۷۴۱ واحد منفی کرد. امروز بیشترین تاثیر منفی را پنج نماد “فارس”، “فملی”، “فولاد”، “کچاد” و “کگل” بر شاخص کل داشتند.

برخی از کارشناسان و تحلیلگران بازار سهام معتقدند که در روز های آتی از شدت عرضه کاسته و بازار به یک تعادل نسبی می رسد و البته ممکن است به دلیل ریزش دو روز گذشته، فردا دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰، شاهد تحرکات مثبتی در بازار باشیم و به دلیل عدم رفع ابهام مذاکرات برجام، ممکن است چند روز دیگر مجددا منفی شود از این رو می توان دریافت که بازار به دلایل مذکور، در یک بلاتکلیفی قرار گرفته و برای آغاز روند صعودی نیاز به یک محرک قوی دارد.

به گزارش اقتصاددان به نقل از بورس فردا ،   پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه در صفحه شخصی اینستاگرامش گفت :  شاید بسیاری از سرمایه گذاران به این بازار بدبین باشند اما من کاملا دید مثبت دارم و در شرایط فعلی نیز می توان از این بازار سود برد، چراکه بسیاری از سهم ها هستند که از سود بازار جا مانده و پتانسیل رشد خوبی دارند که باید شناسایی شوند و شناسایی آنها صرفا مستلزم یادگیری می باشد.

نقشه بازار بورس امروز

نقشه بازار بورس امروز
نقشه بازار بورس امروز
  • وضعیت شاخص کل: امروز با افت ۲۹ هزار و ۷۴۱ واحدی به ۱ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۴۸۴ واحد رسید.
  • وضعیت شاخص هم وزن : نیز با افت ۸ هزار و ۹۳۸ واحدی به ۴۳۱ هزار و ۲ واحد رسید.
  • ارزش بازار : ۵۷,۰۸۰,۳۳۹.۱۰۴B
  • ارزش معاملات : ۵۴,۰۲۹.۷۴۲B
  • تعداد معاملات : ۶۷۷,۳۱۷
  • حجم معاملات : ۷.۲۱۹B
  • نمادهایی که بیشترین کاهش را داشتند : خکار، حسیر، ثزاگرس، بشهاب، دلقما
  • نمادهایی که بیشترین افزایش را داشتند: شسینا، بایکا، ساینا، فجهان، زنگان
  • نمادهای پر معامله : مدیریت، شستا، کیمیاتک، دی، سپید

 

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع