پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۶ خرداد
پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۶ خرداد

کاهش قیمت طلا ادامه دارد؟ رئیس اتحادیه طلا درباره آینده بازار طلا اعتقاد دارد اگر ثبات نرخ ارز ادامه داشته باشد، روند ثبات قیمت‌ها همراه با کمی کاهش در انتظار بازار طلا خواهد بود.  انس جهانی طلا در بازار امروز در کم‌ترین قیمت به ۱۸۵۹ دلار و در بالاترین نرخ به ۱۸۶۸ دلار رسید. قیمت طلا ۱۸ […]

کاهش قیمت طلا ادامه دارد؟

رئیس اتحادیه طلا درباره آینده بازار طلا اعتقاد دارد اگر ثبات نرخ ارز ادامه داشته باشد، روند ثبات قیمت‌ها همراه با کمی کاهش در انتظار بازار طلا خواهد بود.

 انس جهانی طلا در بازار امروز در کم‌ترین قیمت به ۱۸۵۹ دلار و در بالاترین نرخ به ۱۸۶۸ دلار رسید. قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۲ هزار تومان رسید.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت‌نیوز ، ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه طلا با اشاره به کاهش نرخ دلار و رسیدن به کانال ۲۳ هزار تومان توضیح داد: کاهش نرخ ارز همراه با کاهش انس جهانی در بازار امروز، قیمت‌ طلا و سکه با روند نزولی همراه کرد.

او در ادامه توضیح داد که اگر نرخ ارز ثبات و در بازار دلار آرامش وجود داشته باشد، روند تعادلی در بازار طلا شکل می‌گیرد.

محمدولی به وجود یک آرامش نسبی در بازار طلا اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود در بازار دلار تا پایان هفته آرامش و کترلی وجود داشته باشد، بنابراین انتطار می‌رود تا پایان هفته قیمت‌ها در بازار طلا و سکه آرامش و تعادلی را داشته باشند.

رئیس اتحادیه طلا معتقد است اگر در چند روز آینده قیمت دلار نوسان زیادی را نداشته باشد، در بازار طلا و سکه احتمال کاهش نسبی قیمت‌ها وجود دارد؛ در نتیجه احتمال اینکه داد و ستد در بازار طلا شکل بهتری را داشته باشد وجود دارد.

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان ثبت شد اما قیمت سکه طرح قدیم اعلام نشده است.

قیمت نیم سکه پنج میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شد.

سکه یک گرمی با قیمت دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و طلا ۱۸ عیار با قیمت یک میلیون و ۷۲ هزار تومان ثبت شد.

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع