تاریخ انتشار : شنبه 25 آذر 1402 - 14:22
کد خبر : 150532

واکنش سیده نیره اطهری مریان به واردات برنج

واکنش سیده نیره اطهری مریان به واردات برنج

اقتصاددان  :   واکنش سیده نیره اطهری مریان ، عضو اسبق شورای اسلامی شهرستان تالش به اعتراض جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس نسبت به اعتراض واردات ۲میلیون تن برنج به کشور بنام ایزد دادگر جناب اقای کوچکی نژاد نسبت به وارادت ۲ میلیون تن برنج با ارز ۲۸۵۰۰ و ۴۲۰۰ تومانی که وارد کشور شده است

اقتصاددان  :   واکنش سیده نیره اطهری مریان ، عضو اسبق شورای اسلامی شهرستان تالش به اعتراض جبار کوچکی نژاد نماینده مجلس نسبت به اعتراض واردات ۲میلیون تن برنج به کشور

بنام ایزد دادگر
جناب اقای کوچکی نژاد نسبت به وارادت ۲ میلیون تن برنج با ارز ۲۸۵۰۰ و ۴۲۰۰ تومانی که وارد کشور شده است ، از تریبون مجلس شورای اسلامی، اعتراض شدیدی داشتند.

هر چند با توجه به اینکه در آستانه ی برگزاری دوازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم و اینگونه رفتارها از نمایندگان فعلی دور از انتظار نیست ولی برای این حقیر به عنوان یک شهروند ایرانی ،این سوال پیش امد ؛ با وجود ابزارهای تقنینی و نظارتی، آیا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فقط باید فریاد اعتراض شان بلند شود یا اینکه از این ابزار برای جلوگیری از بروز بحران و فاجعه در کشور استفاده نماید؟ اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظاره گر باشند و پس از هربار وقوع بحران و فاجعه، فریاد اعتراض شان بلند شود که همان می شود که شاهد ان هستیم.
فسادهای  اقتصادی متنوع ناشی از رانت و تورم افسارگسیخته در کشور که نشان از عدم مدیریت صحیح دولتمردان و قوه تقنینی کشور است و تحریم های ناجوانمردانه از ناحیه ی استکبار جهانی از طرف دیگر

ملت شریف و نجیب ایران را زمین گیر کرده و امید به زندگی را به پایین ترین حد خود رسانده است تا جایی که بجای مهاجرت، شاهد فرار بسیاری از مردم میهن عزیزمان به خارج کشور  هستیم. با توجه به اینکه بلند پایه ترین مقام کشور ،سال ۱۴۰۲ را بنام مهار تورم و رشد تولید نامیدند ،آیا تورم مهار شد و تولید رشد کرد؟؟؟

جناب اقای کوچکی نژاد از فساد در برنج و نماینده ایی دیگر از فساد در چای دبش پرده بر می دارند و با صدای بلند اعتراض می کنند که بعید میدانم نتیجه ایی داشته باشد که اگر اینگونه بود شاهد فسادهای مختلف اقتصادی و رکود تولید در کشور نبودیم.
نمایندگان محترم؛ آیا زمان آن نرسیده است به ملت ایران پاسخ دهید؛ چرا نتوانستید از بحران های فرهنگی ،اجتماعی،اقتصادی و سیاسی موجود جلوگیری نمایید؟؟
چرا به جای افشاگری و راه انداختن جنگ زرگری ، به انسداد راههای بهره مندی از این رانت و بستن خلل و فرج برامدن چنین فسادهایی اندیشه ندارید؟؟
ملت ایران مطالبه گر است و تا اشکار شدن ابعاد فساد برنج و چای دبش از مطالبه گری دست نخواهد کشید .
ملت ایران دیگر تحمل شنیدن اینگونه فسادها را ندارد…اگر این روند اصلاح نگردد فسادهای گسترده تر را شاهد خواهیم بود‌. پس بجای راه اندازی جنگ زرگری و اعتراض پشت تریبون مجلس ،برای مبارزه با فساد از ابزارهای تقنینی بهره ببرید که فردا دیر است…..

سیده نیره اطهری مریان

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =