نرخ‌های بلیت هواپیما به روال سابق بازگشت
نرخ‌های بلیت هواپیما به روال سابق بازگشت

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بسیاری از شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت هواپیما را به نرخ مصوب دی ماه ۱۴۰۰ بازگردانده اند و با ایرلاین های متخلف برخورد خواهد شد.   محمد محمدی بخش گفت: برای بلیت هواپیما هیچ افزایش قیمتی پیش از تصویب در ستاد تنظیم بازار قابل قبول نیست و تمامی نرخ های […]

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بسیاری از شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت هواپیما را به نرخ مصوب دی ماه ۱۴۰۰ بازگردانده اند و با ایرلاین های متخلف برخورد خواهد شد.

 

محمد محمدی بخش گفت: برای بلیت هواپیما هیچ افزایش قیمتی پیش از تصویب در ستاد تنظیم بازار قابل قبول نیست و تمامی نرخ های پیشنهادی و کارشناسی شده در ستاد تنظیم بازار ارائه شده و پس  از بررسی و تصویب ابلاغ خواهد شد.

به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، افزایش نرخ بلیت هواپیما در جلسه شورای عالی هواپیمایی تصویب و به ستاد تنظیم بازار ابلاغ شده است اما پیش از تایید ستاد تنظیم بازار که طبق دستور رئیس جمهور بوده هیچ ایرلاینی حق افزایش نرخ را ندارد.

او می گوید: در حال حاضر بخش اعظمی از شرکت های هواپیمایی نرخ های خود را به نرخ مصوب دی ماه ۱۴۰۰ بازگردانده اند و با ایرلاین هایی که قیمت خود را افزایش داده بودند، برخورد خواهد شد.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان