تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آذر 1402 - 21:29
کد خبر : 150768

نجیب زادگان خیانت نمی کنند!

نجیب زادگان خیانت نمی کنند!

بسمه تعالی در ایل بختیاری و خصوصا طایفه بابادی به کرات ثابت شده که بزرگان و بزرگ زادگان همواره با افتخار و سرافرازانه در پیشبرد اهداف طایفه و ایل بختیاری گام های موثر و تأثیرگذاری برداشته و مایه ی سربلندی خود، خانواده، طایفه و ایل شده اند. در انتخابات پیش رو، دو جوان از نسل

بسمه تعالی

در ایل بختیاری و خصوصا طایفه بابادی به کرات ثابت شده که بزرگان و بزرگ زادگان همواره با افتخار و سرافرازانه در پیشبرد اهداف طایفه و ایل بختیاری گام های موثر و تأثیرگذاری برداشته و مایه ی سربلندی خود، خانواده، طایفه و ایل شده اند.

در انتخابات پیش رو، دو جوان از نسل این بزرگان و نجیب زادگان به نامهای دکتر بهرام فروتن بابادی عالی انور و دکتر بهرام نیکبخش بابادی عالی انور برای حوزه ی انتخابیه محروم مسجدسلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی نام نویسی نمودند که هرکدام توان انجام این وظیفه مهم و امانت مردم را به مانند آبا و اجداد خود دارند.

دکتر بهرام فروتن از اولادان جهانگیر خان بابادی عالی انور، جوانی که او هم به مانند پدرش آعلی صالح خان فروتن، شجاع، سخنور و یادگاری از غیورمردان و نیک سیرتانی به مانند جهانگیرخان و خسروخان بابادی می باشد و با همان شجاعت و بی باکی ذاتی و اجدادی برای احقاق حق مردم و جامعه اش با گامهای مستحکم پا به عرصه انتخابات مجلس دوازدهم از این حوزه گذاشته تا بتواند قطار عقب افتاده توسعه و آبادانی این سرزمین مظلوم و محروم را با سرمایه های بیشمار خدادادی رو به جلو هدایت کند و بخشی از محرومیت آن را جبران کند.

دیگری؛ دکتر بهرام نیکبخش بزرگ مردی از عالی انوران به نام و جانشین بر حق فرامرزخان بابادی و خورزای بیرق کشان طایفه که تاریخ ایل، به وجود ایشان به خود می بالد.

دکتر نیکبخش جوانی امین، باسواد و شجاع به مانند اجداد خود، برای دلسوزی و احقاق حق جامعه پا به عرصه انتخابات گذاشته تا با فداکاری خود، ایل و طایفه را سربلند کرده و برای اعتلای سرزمین کهن و آبا و اجدادی خود چهار شهرستان هفتکل، اندیکا، مسجدسلیمان و لالی نهایت سعی و کوشش خود را بنماید.

*جانم فدای ایران*
به امید موفقیت این عزیزان و تمام دلسوزان ایران بزرگ و پهناور

زمان بابادی شوراب
۲۷/آذر/۱۴٠۲

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شانزده − هشت =