مسدود کردن پیام های مشاغل در واتس آپ
مسدود کردن پیام های مشاغل در واتس آپ

کسب و کار‌ها و شرکت‌ها اکنون می‌توانند یک حساب تجاری در واتس آپ دریافت کنند و از این پلتفرم به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.

کسب و کار‌ها و شرکت‌ها اکنون می‌توانند یک حساب تجاری در واتس آپ دریافت کنند و از این پلتفرم به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.

به گزارش اقتصاددان به نقل از نبض فناوری، واتس آپ شروع به ارائه حساب‌های تجاری به شرکت‌ها به عنوان راهی برای کسب درآمد از پلتفرم کرد. کسب و کار‌ها و شرکت‌ها اکنون می‌توانند یک حساب تجاری دریافت کنند و از این پلتفرم به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود در مورد تقریباً همه چیز‌هایی که ارائه می‌دهند استفاده کنند.

شرکت‌ها معمولاً همه چیز مانند تأییدیه رزرو بلیط، جزئیات تراکنش، تبلیغات و سایر اطلاعات را از طریق واتس اپ (قبلاً از طریق پیامک به اشتراک می‌گذاشتند) ارسال می‌کنند.

در نهایت، کل ایده تغییر به واتس آپ برای تمام ارتباطات مرتبط با کسب و کار به روش دیگری برای ارسال هرزنامه به کاربران با پیشنهادات و تبلیغات تبلیغاتی تبدیل شد.

اگر از دریافت این همه پیام در واتس آپ اذیت شده اید، خوشبختانه راهی برای مسدود کردن آن‌ها وجود دارد. اما قبل از ادامه مراحل، چند نکته وجود دارد که باید در مورد مسدود کردن مشاغل در واتس آپ بدانید.

برای شروع، باید بدانید که هیچ کلیدی برای خاموش کردن همه پیام‌های شرکت‌ها یا مشاغل وجود ندارد. کاربران باید هر کسب و کار را به صورت جداگانه مسدود کنند.

نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که مسدود کردن یک تجارت تنها زمانی امکان پذیر است که از آن پیامی در واتس آپ دریافت کنید.

۱. برنامه را باز کنید و حساب تجاری را از تب چتی که می‌خواهید مسدود کنید انتخاب کنید.

۲. تا انتها به پایین بروید یا تا زمانی که سه گزینه: گزارش، مسدود کردن و ادامه را مشاهده کنید.

۳. Block را انتخاب و دلیل مسدود شدن را نیز انتخاب کنید.

همچنین، می‌توانید سه نقطه را در گوشه سمت راست بالا بزنید و گزینه Block را از آنجا انتخاب کنید.

یک کار دیگر وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. چندین کسب و کار شروع به ارائه گزینه ثبت نام برای دریافت پیام‌ها و به روز رسانی‌ها از طریق WhatsApp کرده اند. اگر نمی‌خواهید چنین پیام‌هایی را دریافت کنید، هنگام سفارش یا ثبت نام در برخی از وب‌سایت‌ها، تیک آن کادر را بردارید.