تاریخ انتشار : یکشنبه 20 خرداد 1403 - 22:36
کد خبر : 168620

مسجدسلیمان بزرگ به اندازه کافی تاوان داده

مسجدسلیمان بزرگ به اندازه کافی تاوان داده

بقلم ابوالفضل بابادی شوراب جناب پروفسور رضا جباری سلام بهر ترتیب برگزاری انتخابات! دوره دوازدهم مجلس خاتمه یافت و ظاهراً از این به بعد کرسی نمایندگی مردم مسجدسلیمان بزرگ به جنابعالی انتساب داده می شود و شما بعنوان صدای این مردم خطاب قرار میگیرید. اعتبارنامه تان نیز که تایید شده و هیچ حاشیه و بحثی

بقلم ابوالفضل بابادی شوراب

جناب پروفسور رضا جباری سلام

بهر ترتیب برگزاری انتخابات! دوره دوازدهم مجلس خاتمه یافت و ظاهراً از این به بعد کرسی نمایندگی مردم مسجدسلیمان بزرگ به جنابعالی انتساب داده می شود و شما بعنوان صدای این مردم خطاب قرار میگیرید.

اعتبارنامه تان نیز که تایید شده و هیچ حاشیه و بحثی جهت تلاش، خدمت رسانی و پیگیری معضلات حوزه انتخابیه وجود ندارد.

قابل ذکر است در کوران انتخابات گذشته مجلس، با شعارهای پر طمطراق برای تغییر آمدید، از مشاوران غیر بومی و به زعم خود کارکشته کشوری نیز سود بردید.

پرسش اینجانب و شاید خیل بسیاری از افراد جامعه این است، آیا پروفسور جباری شعارها و وعده هایش را فراموش کرده که خبری از او در حوزه انتخابیه نیست؟ یا نکند خدای ناکرده برای ایشان اتفاقی افتاده است؟

بهر ترتیب آقای جباری اگر زنده و سلامت هستید باید بدانید مسجدسلیمان بزرگ بسیار آزمون و خطا کرده و بسیار بیشتر از آن تاوان داده، لذا این فرصت برای خدمت رسانی را با باندبازی، فرصت طلبی فردی و روزمرگی های سیاسی تلف نکنید و برای تحقق وعده ها و برنامه های انتخاباتی، از دیدار رودررو و بیان برنامه ها و اهداف آتی خود برای شهروندان دریغ نکنید.

ضمنا شما بعنوان یک فرد انفرادی مختارید که هر جور دوست دارید رفتار کنید اما بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی که برخاسته از طایفه بزرگ با تاریخی روشن و نامدار هستید، نمی توانید بی گدار به آب بزنید و به جایگاه ایلی و عقبه ی خود که از آن برخاسته اید، خدشه وارد نمایید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

اقصاددان رسانه با مجوز برخط اخبار اقتصاد - فناوری - کسب و کار - اجتماعی و ....