قیمت میوه‌های نوبرانه
قیمت میوه‌های نوبرانه

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: هم اکنون ملون، هندوانه و طالبی جایگزین میوه‌های فصل قبل شده‌‌اند. اسداله کارگر‌ رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه میوه وجود ندارد، گفت: هم اکنون میوه‌های نوبرانه جایگزین‌ میوه‌های فصل قبل شده است. به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت‌نیوز ، […]

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: هم اکنون ملون، هندوانه و طالبی جایگزین میوه‌های فصل قبل شده‌‌اند.

اسداله کارگر‌ رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه میوه وجود ندارد، گفت: هم اکنون میوه‌های نوبرانه جایگزین‌ میوه‌های فصل قبل شده است.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت‌نیوز ،  او با اشاره به اینکه هندوانه، طالبی و ملون جایگزین میوه‌های فصل قبل شده‌اند، افزود: در شرایط کنونی چغاله بادام، گوجه سبز و هلو جایگزین میوه‌های قبل نشده‌اند، اما به طور کلی مشکلی در زمینه عرضه نداریم.

کارگر با اشاره به نرخ سایر میوه‌های نوبرانه در بازار بیان کرد: در حال حاضر هر کیلو توت فرنگی گلخانه با نرخ ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان، توت فرنگی جیرفت ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان، طالبی ۶ تا ۱۰ هزار تومان، گوجه سبز برغان ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان، گوجه سبز شمال ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان و ملون ۵ تا ۱۰ هزار تومان در میدان مرکزی و حداکثر با احتساب ۳۵ درصد سود در مغازه های سطح شهر عرضه می شود‌.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت هر کیلو سبزی جور( پلو، آش و قورمه) را ۳ تا ۵ هزار تومان و سبزی خوردن را ۵ تا ۷ هزار تومان اعلام کرد.

کارگر درباره آینده بازار میوه گفت: با عرضه انبوه میوه‌های نوبرانه و جایگزینی آن‌ها با میوه‌های فصل قبل، اصطلاح سیاه بهار از بین می‌رود، بنابر بازدید و بررسی‌های میدانی، مغازه‌داران از سود مصوب قانونی ۳۵ درصد کمتر هم لحاظ می‌کنند.

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع