قزوین در سال جهش تولید باید استانی پیشرو باشد
قزوین در سال جهش تولید باید استانی پیشرو باشد

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: این استان از ظرفیت‌های بسیار زیادی در بخش‌های مختلف صنعتی، گردشگری و کشاورزی برخوردار است و باید در سال جهش تولید، استانی پیشرو باشد.

عیسی قبادی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: ظرفیت‌های استان قزوین، مسئولان را به حرکت شتابان و روبه توسعه پایدار سوق می‌دهد و امیدواریم جهش تولید، در سال جاری در تمامی حوزه‌ها، به ویژه حوزه اقتصادی به عنوان استانی پیشرو اتفاق بیفتد.

وی گفت: عزم و غیرت صنعتگران در ایجاد خطوط تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا، نمونه بارز تحقق شعار جهش تولید بوده و همت مدیران حوزه اقتصادی و صنعتی استان قزوین در این زمینه ستودنی است.

قبادی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اقدام خودجوش اصناف برای تعطیلی بازارها، گفت: بازاریان و کسبه فهیم استان و عزم داوطلبانه اتحادیه‌ها در تعطیلی بازار، گواهی دیگر بر اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت است که نشان می‌دهد از این وضعیت با مشارکت مردم عبور خواهیم کرد.

وی افزود: بعد از عبور از این برهه حساس، آنچه در حافظه تاریخی مردم می‌ماند، قدرشناسی و توجه و تکیه بر سرمایه‌های اجتماعی و اعتقادی است که نقش موثری در تحکیم نظام اجتماعی و اقتصادی و سیاسی دارد.

معاون استاندار قزوین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار، گفت : پاسداران حافظان نظام و انقلاب بوده و نقش سپاه و بسیج استان در پشتیبانی از حوزه بهداشت و درمان و ایجاد بستر فعالیت جهادی در پیشگیری از شیوع بیماری در همه نقاط شهری و روستایی قابل تقدیر است.

وی گفت: بی شک این نوع خدمات رسانی از نگاه باری تعالی پنهان و بی اجر نخواهد ماند و خود مردم نیز قدردان این همکاری و همدلی برای پیشگیری از این ویروس خواهند بود.