سند مالکیت توسعه ۱۳۲ هکتاری شهرک صنعتی عالی‌نسب اخذ شد
سند مالکیت توسعه ۱۳۲ هکتاری شهرک صنعتی عالی‌نسب اخذ شد

به گزارش اقتصاددان:مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با پیگیری‌های مداوم سند مالکیت ۱۳۲ هکتار از اراضی مرحله توسعه شهرک صنعتی استاد عالی‌نسب اخذ شد. سیدمرتضی نیرومند اسکویی افزود: با توجه به وجود متقاضیان و اتمام اراضی صنعتی استاد عالی نسب، سرمایه گذاری در این شهرک در دستور کار قرار گرفت. وی اظهار داشت: رشد […]

به گزارش اقتصاددان:مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با پیگیری‌های مداوم سند مالکیت ۱۳۲ هکتار از اراضی مرحله توسعه شهرک صنعتی استاد عالی‌نسب اخذ شد.

سیدمرتضی نیرومند اسکویی افزود: با توجه به وجود متقاضیان و اتمام اراضی صنعتی استاد عالی نسب، سرمایه گذاری در این شهرک در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: رشد و توسعه صنعت از راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار بوده و در این راستا باید تلاش شود تا چرخه صنعت این استان با سرعت هرچه بیشتر بچرخد.

شهرک صنعتی عالی نسب با بیش از ۴۸۴ هکتار و برخورداری از تمامی امکانات زیربنایی در کیلومتر ۳۵ مرکز آذربایجان شرقی(تبریز) واقع شده است.

آذربایجان شرقی دارای ۵۶ شهرک و ناحیه صنعتی است و ۶ درصد از واحدهای تولیدی شهرک‌های استان به صنایع بزرگ و ۹۴ درصد از واحدهای تولیدی به صنایع کوچک و متوسط اختصاص دارد.

از مجموع ۲ هزار و ۳۹۹ واحد تولیدی موجود در شهرک های صنعتی استان یک هزار و ۸۹۳ واحد فعال و حدود ۴۰۰ واحد غیرفعال بوده و هم اکنون بیش از ۵۳ هزار نفر در این واحدهای تولیدی مشغول فعالیت هستند. ع/ایرنا