سقف حقوق اساتید برجسته برداشته می شود
سقف حقوق اساتید برجسته برداشته می شود

منابع ۲۵ هزار میلیاردی رتبه بندی معلمان افزایش پیدا نمی‌کند منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: یکی از پیشنهادات بودجه ای ما این است که سقف حقوق اساتید برجسته کشور برداشته شود و همچنین تلاش داریم مالیات اساتید و قضات همانند سالهای قبل بماند. علیرضا منادی سفیدان ، در پاسخ به سوالی […]

منابع ۲۵ هزار میلیاردی رتبه بندی معلمان افزایش پیدا نمی‌کند

منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: یکی از پیشنهادات بودجه ای ما این است که سقف حقوق اساتید برجسته کشور برداشته شود و همچنین تلاش داریم مالیات اساتید و قضات همانند سالهای قبل بماند.

علیرضا منادی سفیدان ، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا منابع رتبه بندی معلمان در بودجه ۱۴۰۱ ارتقا پیدا خواهد کرد و یا خیر؟ گفت: دولت ۲۵ هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه بندی معلمان در بودجه ۱۴۰۱ پیش بینی کرده است و دیگر منابع جدیدی به این طرح در قالب بودجه اضافه نخواهد شد.

وی تاکید کرد: منابع ۲۵ هزار میلیاردی برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان کافی است و با این منابع هم می توان این طرح را اجرایی کرد.

وی ادامه داد:منابع ۲۵ هزار میلیاردی رتبه بندی معلمان مشکل ما را حل خواهد کرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برخی از پیشنهادات بودجه ای در مجلس اظهارداشت: یکی از پیشنهادات ما این است که سقف حقوق اساتید برجسته کشور برداشته شود. همچنین تلاش داریم مالیات اساتید و قضات همانند سالهای قبل بماند.

این نماینده مجلس تاکید کرد:همچنین پیشنهاد دادیم تا سقف ۵۰ هزار میلیارد تومان درآمدهای وزرات علوم و آموزش و پرورش از محل فروش اوراق افزایش پیدا کند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: همچنین مطلعیم به زودی آموزش و پرورش ۳۴ هزار معلم را به استخدام خواهد گرفت.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع

  • منبع خبر : بازار