دولت دهم وزارت کشور را قرق کرد
دولت دهم وزارت کشور را قرق کرد

 منظور احمدی‌نژاد از خانه‌تکانی بزرگ چیست؟ دومین روز نام‌نویسی برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز ۸ صبح در وزارت کشور آغاز شد. در میان چهره‌های شناخته شده امروز می‌توان به محمود احمدی‌نژاد، رستم قاسمی و محمد عباسی اشاره کرد که برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کردند.     به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت […]

 منظور احمدی‌نژاد از خانه‌تکانی بزرگ چیست؟

دومین روز نام‌نویسی برای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز ۸ صبح در وزارت کشور آغاز شد. در میان چهره‌های شناخته شده امروز می‌توان به محمود احمدی‌نژاد، رستم قاسمی و محمد عباسی اشاره کرد که برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کردند.

    به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،   دومین روز ثبت‌نام برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز ساعت ۸ صبح در وزارت کشور آغاز شد. امروز تالار وزارت کشور میزبان احمدی‌نژاد، رستم قاسمی و جمع دیگری از چهره‌های سیاسی پیشین و اکنون بود.

امروز محمود احمدی‌نژاد، رئیس دولت نهم و دهم با حاشیه و هیاهوی زیاد برای نام‌نویسی برای انتخابات پیش رو به وزارت کشور رفت. با جمعی از هواداران و تیم همراهش که شامل ثمره‌هاشمی، شیخ الاسلامی، مرتضی تمدن، جوانفکر و یکی از برادرانش می‌شد.

احمدی‌نژاد امروز گفت: «دروغ، فساد سازمان یافته، تبعیض اشرافیت مذهبی سیاسی و اقتصادی مردم را از اصلاح امور در چارچوب ساختار های موجود ناامید کرده است. حقیقتاً روالی که اکنون کشور اداره می‌شود امکان اصلاح وجود ندارد. همه ما باید برای اصلاح اساسی روند امور اقدام کنیم. اشکال اصلی کشور، نوع نگاه مدیریت کلان به مسائل کشور است. همه باید خود را برای یک اصلاح اساسی و خانه‌تکانی بزرگ و گسترده آماده کنیم.»

اما از دولت دهم چهره‌های دیگری نیز برای نام‌نویسی آمده بودند. رستم قاسمی، وزیر نفت دولت احمدی‌نژاد با شاخه گلی در دست امروز دواطلب ریاست جمهوری شد. او پس از ثبت‌نام گفت: «معتقدم به دولتی مقتدر و انقلابی، با ترکیبی از جوانان و بانوان باصلاحیت، باتجربه و به دور از سیاست زدگی نیاز داریم.»

همچنین صادق خلیلیان، وزیر جهادکشاوری دولت احمدی‌نژاد نیز امروز برای ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

محمد عباسی، وزیر ورزش دولت احمدی‌نژاد نیز با نام‌نویسی در این دوره انتخابات گفت: «با احترام به کسانی که وارد عرصه انتخابات شده‌اند به آنان می‌گویم نظام اجرایی کشور جای آزمون و تجربه نیست.»

محمد شریف ملک‌زاده مشاور محمود احمدی‌نژاد هم امروز داوطلب شد. او گفت: «برنامه من پایان دادن به شعار است زیرا در طول این ۴۲ سال ما فقط شعار دادیم و عملگرایی زیادی نداشتیم.»

از دیگر چهره‌هایی که امروز برای ثبت‌‌نام به وزارت کشور رفتند، حسن سبحانی، نماینده سابق مجلس بود که شعار خود را «اقتصاد بدون ربا» اعلام کرد.

امروز امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس نیز برای ثبت‌نام به تالار وزارت کشور رفت. او گفت: «با دخترم و آقای ابوترابی از نمایندگان محترم مجلس و از فرزندان شهدا آمدم تا بگویم با باندبازی‌های سیاسی مخالفم.»

محمدحسن قدیری ابیانه، دیپلمات پیشین نیز امروز ثبت‌نام کرد. او گفت: «در راستای اهداف و آرمان‌های نظام حرکت خواهیم کرد.»

همچنین قدرتعلی حشمتیان، رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با شعار «آسایش دو گیتی، نه افراط نه تفریط» ثبت‌نام کردند.

ثبت‌نام داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، دیروز ۲۱ اردیبهشت از ساعت ۸ صبح آغاز شد و تا ۲۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع