داروهای تحت پوشش بیمه‌های درمانی افزایش یافت
داروهای تحت پوشش بیمه‌های درمانی افزایش یافت

موسوی گفت: در پوشش اقلام دارویی و درمانی حدود ۴۷ قلم دارو در بخش بیمه‌های درمانی قرار گرفته است.   میرهاشم موسوی رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: در طرح دارویار هیچ گونه پرداختی از جیب مردم نباید افزایش یابد و برای اینکه تورمی در حوزه دارو به مردم تحمیل نشود، یارانه ویژه دارو به […]

موسوی گفت: در پوشش اقلام دارویی و درمانی حدود ۴۷ قلم دارو در بخش بیمه‌های درمانی قرار گرفته است.

 

میرهاشم موسوی رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: در طرح دارویار هیچ گونه پرداختی از جیب مردم نباید افزایش یابد و برای اینکه تورمی در حوزه دارو به مردم تحمیل نشود، یارانه ویژه دارو به سازمان‌های بیمه‌گر اختصاص یافته است و به تمام داروخانه‌های سطح کشور اعلام شده و این طرح به درستی انجام می‌شود.

او افزود: امروز در پوشش اقلام دارویی و درمانی گسترش خوبی ایجاد شده و حدود ۴۷ قلم دارو در بخش بیمه‌های درمانی قرار گرفته است.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: بیمار ما نباید به جز رنج بیماری دردی داشته باشد و استرس هزینه‌های درمان را نباید داشته باشد ما باید توسعه کمیت و کیفیت را جزو افق‌های راهبردی خود قرار دهیم.

اولویت موضوع جمعیت و فرزندآوری با پویش درمان ناباروری در شبکه درمانی

او موضوع جمعیت فرزندآوری در جامعه را از دیگر اولویت‌های دولت دانست و افزود: همه دستگاه‌ها باید در جهت افزایش ارتقاء کیفیت و کمیت این حوزه بکوشند و همچنین پویش درمان ناباروری را در شبکه‌های درمان شاهد هستیم که باید در این خصوص نیز کشور را قوی کنیم.

موسوی تصریح کرد: تأمین اجتماعی با بیش از ۴۵ میلیون نفر با حدود ۴۳ درصد جامعه مرتبط است و ۵۰ هزار طرف قرارداد دارد که حوزه خدمات‌رسانی سلامت را با اثربخشی این نوع خدمات و ایجاد رضایت در مردم شاهد است.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان