خوش‌بینی آمریکا به نتیجه سفر مورا به تهران
خوش‌بینی آمریکا به نتیجه سفر مورا به تهران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با استقبال از سفر انریکه مورا، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا به تهران گفت: چنانچه تهران تصمیم بگیرد با حسن‌نیت به مذاکرات ادامه دهد، امکان به نتیجه رسیدن سریع گفت‌وگوها وجود دارد. ند پرایس با اشاره به سفر «انریکه مورا» هماهنگ کننده مذاکرات احیای برجام به تهران گفت که واشنگن از […]

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با استقبال از سفر انریکه مورا، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا به تهران گفت: چنانچه تهران تصمیم بگیرد با حسن‌نیت به مذاکرات ادامه دهد، امکان به نتیجه رسیدن سریع گفت‌وگوها وجود دارد.

ند پرایس با اشاره به سفر «انریکه مورا» هماهنگ کننده مذاکرات احیای برجام به تهران گفت که واشنگن از تلاش‌های مورا برای به نتیجه رسیدن مذاکرات وین حمایت می‌کند.

وی در خصوص انتظارات آمریکا از سفر پیش روی مورا به ایران، گفت که واشنگتن در تماس نزدیک با وی بوده و هماهنگی‌های نزدیکی میان دو طرف صورت می‌گیرد.

ند پرایس گفت: انریکه مورا به تبادل پیام بین دو طرف ادامه می‌دهد و ایالات متحده از تلاش او برای به نتیجه رساندن مذاکرات احیای برجام حمایت می کند.

پرایس از پاسخ به سوالی درباره محتوای پیام احتمالی آمریکا که قرار است به اطلاع طرف ایرانی رسانده شود، خودداری کرد.

پرایس گفت:‌ ”امید این است که مذاکرات به سرعت به نتیجه برسد. ”

او همچنین خواهان حسن نیت طرف ایرانی برای ادامه مذاکرات بر اساس توافق‌های صورت گرفته در ماه‌های قبل شد.

به گفته پرایس تا زمانی که احیای برجام مطابق با منافع آمریکا باشد، به تلاش برای موفقیت آن ادامه خواهیم داد.

او در ادامه گفت: در حال حاضر در وضعی قرار داریم که هم برای بازگشت دو جانبه به برجام و هم برای شرایط جایگزین آن آماده می شویم.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : بورسان