خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع است
خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع است

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: هرگونه واگذاری یا خرید و فروش امتیاز پروژه‌های نهضت ملی مسکن ممنوع است. علی هاشمی روز یکشنبه  اظهار داشت: با توجه به اجرای طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن، متاسفانه برخی از متقاضیان که ثبت نام آنان مورد تایید سامانه های مذکور قرار گرفته یا امتیاز پروژه […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: هرگونه واگذاری یا خرید و فروش امتیاز پروژه‌های نهضت ملی مسکن ممنوع است.

علی هاشمی روز یکشنبه  اظهار داشت: با توجه به اجرای طرح اقدام ملی و نهضت ملی مسکن، متاسفانه برخی از متقاضیان که ثبت نام آنان مورد تایید سامانه های مذکور قرار گرفته یا امتیاز پروژه خود را دریافت کرده اند، اقدام به واگذاری آن می کنند.

وی با بیان اینکه این واگذاری ها از طریق تنظیم وکالتنامه یا سایر عقود مربوط به خرید و فروش صورت گرفته است، افزود: همانگونه که قبلا نیز اطلاع رسانی شده، هرگونه انتقال یا خرید و فروش امتیاز طرح های یاد شده منع قانونی دارد و آسیب های اجتماعی را نیز به دنبال خواهد داشت.

هاشمی تاکید کرد: با توجه به اینکه پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های ناشی از آن چند بعدی بوده و مشارکت و همکاری همه دستگاه ها را می طلبد بنابراین با قید فوریت ضمن راه اندازی دفتر مستقل در محل پروژه جهت پاسخگویی به متقاضیان، موضوع از طریق نصب تابلو در محل پروژه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

۷۰ هزار و ۸۸۶ متقاضی در حوزه نهضت ملی مسکن در سطح استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد، ۲۰ هزار و ۴۵۹ متقاضی تایید صلاحیت نهایی شده و ۱۹ هزار و ۶۴۰ متقاضی نیز افتتاح حساب کرده اند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : ایرنا