خبر خوش برای دواطلبان دانشگاه‌های تربیت معلم
خبر خوش برای دواطلبان دانشگاه‌های تربیت معلم

وزیر آموزش و پرورش گفت: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال در دستور کار است. یوسف نوری به عنوان نماینده تام الاختیار دولت در بیست و پنجمین سفر استانی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه اظهارکرد: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال محقق شد. وی افزود: […]

وزیر آموزش و پرورش گفت: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال در دستور کار است.

یوسف نوری به عنوان نماینده تام الاختیار دولت در بیست و پنجمین سفر استانی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه اظهارکرد: افزایش سهمیه دانشگاه‌های تربیت معلم در کنکور امسال محقق شد.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی که به رهبری امام خمینی اتفاق افتاد و با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری ادامه یافت، در همه عرصه‌ها حرف برای گفتن داریم.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: دولت زمانی که شروع به فعالیت کرد چالش‌های بزرگی از جمله تنخواه گردان حدوداً ۴۰ هزار میلیارد تومان داشت، سررسید اقساط رسیده بود، حقوق کارکنان قبل از دولت از محل استقراض بود از سویی دچار چالش کرونا بودیم و این در حالی است که امروز در شرایط خوبی به سر می‌بریم.

وی افزود: توانستیم با واکسینه حداکثری مدارس را باز کنیم و برای برای رفع نواقص در حوزه آموزش و پرورش در تابستان مدارس را باز خواهیم گذاشت.

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور دولت است

نوری با بیان اینکه دیار اصفهان و به‌خصوص شاهین شهر دیار خلاقیت و علم است، اضافه کرد: در جامعه اسلامی اختلاف نداریم، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هم اکنون در دستور دولت قرار دارد و به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.

وی با بیان اینکه توزیع تغذیه دانش آموزان از سال آینده شروع می‌شود، ابرازکرد: راه‌اندازی دو هزار و ۱۰۰ مرکز تفریحی و ورزشی برای دانش آموزان نیز در دستور کار است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برای آموزش علاوه بر بودجه اصلی آموزش و پرورش نزدیک ۷،۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده اند، گفت: دولت مصمم است بین مردم باشد و برای مردم کار کند و شفاف‌سازی کند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : مهر