جزئیات تزریق منابع جدید به بورس
جزئیات تزریق منابع جدید به بورس

تداوم حمایت از بازار سرمایه مدیرعامل صندوق ثبیت بازار سرمایه، ضمن تشریح جزئیات تزریق منابع جدید به این بازار تاکید کرد که حمایت از بازار سرمایه ادامه می‌یابد.  به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،     محمد ابراهیم آقابابایی، از تزریق ۱۰۳۴ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار […]

تداوم حمایت از بازار سرمایه

مدیرعامل صندوق ثبیت بازار سرمایه، ضمن تشریح جزئیات تزریق منابع جدید به این بازار تاکید کرد که حمایت از بازار سرمایه ادامه می‌یابد.

 به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،     محمد ابراهیم آقابابایی، از تزریق ۱۰۳۴ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داد و گفت: این نقدینگی به صندوق تثبیت تزریق شد و با بخشی از این پول امروز خریدهایی در بازار سرمایه انجام شد.

وی ادامه داد: نمی‌توان همه منابع را در یک روز خرید کرد و صندوق تثبیت بازار، امروز در چارچوب سازمان بورس بخشی از پول مذکور را سهم خرید. این فرآیند در روزهای اینده هم ادامه خواهد داشت و حمایت از بازار سرمایه تداوم دارد.

براساس این گزارش، طبق بسته حمایتی ۷+۳ دولت و سازمان بورس از بازار سرمایه قرار بود به تدریج ۲۰۰ میلیون دلار ازمنابع ارزی صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز شود و اقدام مذکور در راستای اجرای این بند از مصوبات دولت بوده است.

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع