تاریخ انتشار : جمعه 24 آذر 1402 - 21:25
کد خبر : 150472

جریان تغییر مالکیت هفتگی سهام در بورس+ نمودار

جریان تغییر مالکیت هفتگی سهام در بورس+ نمودار

در مجموع کل هفته ۸۴۸ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۷۰ میلیارد تومان بود. اقتصاددان: در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه به بورس تهران برای ۶ روز متوالی تداوم داشت. در اولین روز هفته ۵۹ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. رقم خروج پول

در مجموع کل هفته ۸۴۸ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۷۰ میلیارد تومان بود.

اقتصاددان: در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه به بورس تهران برای ۶ روز متوالی تداوم داشت. در اولین روز هفته ۵۹ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. رقم خروج پول حقیقی در روز یکشنبه ۱۶۲ میلیارد تومان بود. روز دوشنبه نیز ۲۳۸ میلیارد تومان خارج شد. روز سه‌شنبه نیز رقم پول خروجی ۲۳۱ میلیون تومان بود.

در آخرین روز معاملاتی هفته شاهد خروج پول بودیم و ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار ۱۵۸ میلیارد تومان بود.

در مجموع کل هفته ۸۴۸ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۷۰ میلیارد تومان بود.

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

روز شنبه نماد معاملاتی خودرو بیشترین خروج پول حقیقی را داشت. پس از خودرو، نمادهای شپنا، خساپا، وهنر و شستا در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای دماوند، جم، ویسا، کمرجان و انتخاب بیشترین ورود پول را داشتند.

روز یکشنبه نیز وهنر، فملی، کرومیت، بپاس و کرمان بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند. در مقابل حکشتی، ودی، کماسه، انتخاب و فسبزوار بیشترین ورود را ثبت کردند.

روز دوشنبه بیشترین ورود سرمایه به نمادهای فسبزوار، ثغرب، کرومیت، خکرمان و کترام تعلق داشت. در سوی دیگر، نمادهای کرمان، وپاسار، شپنا، بپاس و آریان بیشترین خروج را داشتند. در روز سه‌شنبه نیز بیشترین ورود به شیران، بورس، وسدید، شپاکسا و و بصادر اختصاص داشت و کرمان، فولاد، اخابر، شستا و زاگرس بیشترین خروج را داشتند.

در آخرین روز هفته نیز بیشترین ورود متعلق به وصندوق، کمرجان، رانفور، فروژ و قصفها بود و در سوی دیگر شپنا، آسیاتک، فولاد، اخابر و کرمان بیشترین تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی را داشتند.

جریان تغییر مالکیت هفتگی سهام در بورس+ نمودار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =