تعین تکلیف یک بلاتکلیفی ١٨ ساله در شهر بندرعباس
تعین تکلیف یک بلاتکلیفی ١٨ ساله در شهر بندرعباس

    رئیس کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد : پس از ١٨ سال بازارچه ٢٢ بهمن با مساحت بیست هزار متر مربعی احداث خواهد شد. احمد کناری نژاد گفت: با پیگیری ها و جلسات متعددکمیسیون خدمات شهری ،همکاری مسکن و شهرسازی همراهی استاندار هرمزگان و شهردار بندرعباس زمین بازارچه […]

 

 

رئیس کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد : پس از ١٨ سال بازارچه ٢٢ بهمن با مساحت بیست هزار متر مربعی احداث خواهد شد.

احمد کناری نژاد گفت: با پیگیری ها و جلسات متعددکمیسیون خدمات شهری ،همکاری مسکن و شهرسازی همراهی استاندار هرمزگان و شهردار بندرعباس زمین بازارچه ٢٢بهمن جهت احداث بازارچه دایمی به شهرداری واگذار شد.

کناری نژاد اظهار داشت :در جلسات دوم و بیست و سوم خرداد ماه هزار و چهارصد و یک کمیسیون خدمات شهری که با حضور اشرفی معاون املاک مسکن و شهر سازی و دستور کار بازارچه ٢٢ بهمن برگزار شدموضوع به طور خاص و ویژه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و نتیجه و ارزیابی نهایی مثبت حاصل و سر انجام به مرحله اجرا رسید.

احمد کناری نژاد بیان نمود :راهکارهای منطقی برای حل مسایل و مشکلات شهر هنر گره گشایی و عبور از بحران است وهر موضوع و معظلی که در شهربندرعباس وجود دارد اگر سالها حل نشده و مساله کهنه وپنهان مانده قطعا یا در اولویت نبوده و یا روزمرگی های اداری و کاری و شغلی اهمیت موضوع را از بین برده و در رویه ی تسلسل وتکرار گرفتار شده است.

رئیس کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری خاطر نشان کرد:بازارچه ٢٢بهمن در حال حاضر با ظرفیت ٨٠٠غرفه به شکل سنتی و با ساز و کار نه چندان موفق در مدیریت و اداره امور فعال است ،شهرداری باید هر چه سریعتر نسبت به احداث این بازارچه قدیمی و معروف شهر اقدام نماید تا شأن و شخصیت یکی از بازارچه های با اصالت شهر در درجه و اعتبار نام بندرعباس و اسم این بازار باشد.

احمد کناری نژاد درادامه و پایان سخنان خود از اعضای پرتلاش کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر که به طور جدی همراه و همگام برای حل مساله بودند تشکر و قدر دانی ویژه کرد و گفت: امیدواریم شهرداری بر اساس اولویت ها و نیاز سنجی ها و در چهار چوب یک برنامه آگاهانه با بهره گیری از اصول و قواعد به روز مدیریت شهری در اجرای پروژه های شهری عمل کند تا شهر در همه حوزه ها و همه مناطق و محلات از امکانات و خدمات به طور یکسان بهره ببرند که حداقل سیمای شهر نمود و نشانه های فاصله طبقاتی را نداشته باشد امروزه رشد و توسعه امری اجتناب ناپذیر هست و قطعا مساله مهم شورا و شهرداری فقط آبادانی شهر است.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان