تحلیلی مهم برای فعالان بازار رمزارزها
تحلیلی مهم برای فعالان بازار رمزارزها

 ریزش بیت‌کوین به کانال ۲۰ هزار دلار چقدر محتمل است؟ به نظر می‌رسد بیت‌کوین پذیرفته که صعود از این محدوده امکان‌پذیر نیست و حالا در محدوده ۳۲ هزار دلار نوسان می‌کند و عرضه هر روز بر تقاضا فشار وارد می‌کند.   نمودار چهار ساعته بیت‌کوین سیگنال فروش زیادی دارد و این ارز یک الگوی صلیب […]

 ریزش بیت‌کوین به کانال ۲۰ هزار دلار چقدر محتمل است؟

به نظر می‌رسد بیت‌کوین پذیرفته که صعود از این محدوده امکان‌پذیر نیست و حالا در محدوده ۳۲ هزار دلار نوسان می‌کند و عرضه هر روز بر تقاضا فشار وارد می‌کند.

 

نمودار چهار ساعته بیت‌کوین سیگنال فروش زیادی دارد و این ارز یک الگوی صلیب مرگ هم تشکیل داده است. این الگو زمانی شکل گرفت که میانگین متحرک ساده ۵۰ به زیر ۱۰۰ رفت. عمدتا با این شرایط بهبود زیاد محتمل نیست و احتمالا شاهد ریزش بیشتر هستیم.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت‌نیوز ،    اندیکاتور مکدی هم برای بیت‌کوین سیگنال فروش دارد و فعلا وقت خرید این ارز نیست و احتمالا بازار هم با بیت‌کوین روندی نزولی به خود بگیرد و اصلاح بیشتر شود.

 

همانطور که در نمودار مشاهده می‌کنید مکدی سیگنال فروش دارد.

همچنین طبق RSI فشار فروش با نزدیک شدن این نمودار به منطقه اشباع فروش بیشتر می‌شود و احتمالا این فشار فروش باعث از دست دادن کانال ۳۰ هزار دلار شود.

نگه‌داشتن کانال ۳۰ هزار دلار برای بیت‌کوین بسیار مهم است اما به نظر می‌رسد این ارز یک بازگشت به ۲۸ تا ۲۹ هزار دلار داشته باشد و اگر در این محدوده تقاضا افزایش پیدا کند می‌توانیم به بازگشت به کانال ۳۰ هزار دلار امیدوار باشیم.

این تحلیل‌ها ترجمه اخبار خارجی است و اقتصاددان  هیچ توصیه‌ای برای خرید و فروش بر اساس آن نمی‌کند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع