تاریخ انتشار : سه شنبه 5 دی 1402 - 14:14
کد خبر : 151732

پیش بینی قیمت دلار امروز

تاکتیک صبر در بازار دلار

تاکتیک صبر در بازار دلار

تحلیل‌گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار از مرز ۴۹ هزار و ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان عبور کند می‌تواند وارد کانال ۵۰ هزار تومان شود در غیر این صورت دوباره بازار با کاهش حمایت ۴۹ هزارو ۶۰۰ تومان را تست خواهد کرد. اقتصاددان: قیمت دلار در شروع معاملات نقدی روز دوشنبه مرز ۵۰ هزار تومان را

تحلیل‌گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار از مرز ۴۹ هزار و ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان عبور کند می‌تواند وارد کانال ۵۰ هزار تومان شود در غیر این صورت دوباره بازار با کاهش حمایت ۴۹ هزارو ۶۰۰ تومان را تست خواهد کرد.

اقتصاددان: قیمت دلار در شروع معاملات نقدی روز دوشنبه مرز ۵۰ هزار تومان را از دست داد و با ۴۹ هزار و ۸۵۰ تومان بازگشایی شد و در نیمه ظهر در حول‌وحوش ۴۹ هزار و ۷۷۰ تومان مبادله شد. اما در واپسین ساعات معاملات دوباره وارد کانال ۵۰ هزار تومان شد و تا ۵۰ هزار و. ۳۰۰ تومان بالا رفت. با این حال در بازار پشت خطی دوشنبه شب قیمت دلار تا کف کانال ۵۰ هزار تومان پایین آمده بود.

علاوه بر تهران، قیمت دلار در هرات دیرز با گپ منفی باز شد. نرخ دلار در این بازار روز یکشنبه با ۴۹ هزار و ۷۵۰ تومان به کار خود خاتمه داد و روز دوشنبه با ۴۹ هزار و ۶۸۰ تومان فعالیت خود را شروع کرد و در نیمه ظهر تا ۴۹ هزار و ۵۵۰ تومان پایین آمده بود. البته عصر در حدود ۴۹ هزا رو ۶۰۰ تومان بود. در بازار پشت خطی دوشنبه شب هم قیمت دلار هرات اندکی رشد کرد و تا ۵۰ هزارو ۷۳۰ تومان بالا رفته بود.

معامله‌گران می‌گویند طی یک هفته گذشته قیمت درهم امارات نتوانسته بالای ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان تثبیت بدهد که نشان می‌دهد به مرز مهمی تبدیل شده است. طی یک هفته گذشته سقف و کف قیمت درهم به ترتیب ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان و ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان بوده است.

از منظر معامله‌گران بازار ارز درحال چپ و راست کردن است و در این شرایط بهترین استراتژی نظاره‌گر بودن است. آن‌ها می‌گویند تحلیل‌ها نیز متفاوت شده‌اند؛ رسانه‌های نزدیک به دولت تحلیل می‌کنند قیمت دلار همچنان بر مدار کاهش است و نرخ با برخورد به کف ۴۹ هزار تومان این کف را از دست می‌دهد و تا کانال ۴۷ هزار تومان ریزش خواهد داشت. عده ای معتقدند قیمت دلار وارد دامنه جدید قیمتی شده و فعلا از آن خارج نمی‌شود، گروهی هم پیش‌بینی اعداد فضایی را دارند.

تحلیل‌گران فنی معتقدند اگر قیمت دلار از مرز ۴۹ هزار و ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان عبور کند می‌تواند وارد کانال ۵۰ هزار تومان شود در غیر این صورت دوباره بازار با کاهش حمایت ۴۹ هزارو ۶۰۰ تومان را تست خواهد کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =