بیانیه مهندس اسکندر ایلخان
بیانیه مهندس اسکندر ایلخان

جناب آقای ابوالفضل بابادی شوراب با سلام و عرض ادب، با ارادتی که پیوسته به نگرش و قلم شما داشته ام و مقالات شما را مطالعه و لذت می بردم واز نگرش و صداقت یک جوان بختیاری احساس غرور میکردم.

جناب آقای ابوالفضل بابادی شوراب

با سلام و عرض ادب،

با ارادتی که پیوسته به نگرش و قلم شما داشته ام و مقالات شما را مطالعه و لذت می بردم واز نگرش و صداقت یک جوان بختیاری احساس غرور میکردم.

اما در مقاله آخر شما در مورد سردار محبوب رحیم صفوی که خدمات ایشان برای همه روشن است، نکات ظریفی بنظر می‌رسد که مطمئن هستم که با صداقت بدان توجه ای ننموده اید !!

برادر خوبم، ایل بختیاری و کلا مردم لر دارای آداب و سنتی هستند که سالهاست با ما بوده و رعایت آن بر هر یک از ما واجب است.

این واجب، احترام و ادب به خانواده، طایفه و ایل می باشد، طبق رسم و رسومات، در هر موردی اگر کاندیداتوری و یا انتخابات باشد اول پیگیر می شویم که آیا از برادران و خواهران ایلی کسی کاندید هست یا نه بعد به ارزیابی دیگر کاندیدا می پردازیم، در مورد انتخابات اشاره شده، برادر عزیزمان سردار دکتر محسن رضایی هنوز رسما اعلام تصمیم در این مورد نکرده اند، لذا خواهشمندم جهت تحکیم روابط ایلی و احترام به آداب و سنت ها ضمن عذر خواهی از مردم لر تا اعلام رسمی لیست کاندیداتوری صبر کنیم و در صورت عدم حضور برادرمان به تجزیه و تحلیل دیگر کاندیدا اقدام نماییم.

ضمن اینکه هنوز هم دوستدار نگرش و قلم شما هستم.
با احترام و تشکر

اسکندر ایلخان بختیاری

……………………………

با سلام خدمت قوم بزرگ لر و ایل تاریخ ساز بختیاری

با وجود گلایه های بی شماری که نسبت به برخی نخبگان جامعه لر داشته و دارم ولی حسب دستور خوانین و بزرگان قوم لر، نسبت به نگارش برخی یادداشت ها که باعث سوء تعبیر شده از محضر قوم لر و ایل بختیاری عذرخواهی کرده و در جهت اتحاد ایلی و آداب و سنن قوم و تبار حسب دستور اطاعت امر می کنم.

ابوالفضل بابادی شوراب

دو استکان چای داغ