برای دریافت اسکین رایگان دوتا ۲ می توانید وارد شوید و شما تنها با مشاهده سایت ما شاهد ارسال اسکین رایگان ما خواهید شد . اسکین بازی دوتا ۲ اونایی که عاشق بازی هایی با سبک استراتژیک هستند مطمئنا اسم بازی دوتا ۲ رو شنیده اند  و شاید هم جزء پلیرهای خفن اون باشن. بازی […]

برای دریافت اسکین رایگان دوتا ۲ می توانید وارد شوید و شما تنها با مشاهده سایت ما شاهد ارسال اسکین رایگان ما خواهید شد .

اسکین بازی دوتا ۲

اونایی که عاشق بازی هایی با سبک استراتژیک هستند مطمئنا اسم بازی دوتا ۲ رو شنیده اند  و شاید هم جزء پلیرهای خفن اون باشن. بازی دوتا۲ هیروهایی داره که شما میتونید با اونا بازی کنید و بازی دوتا ۲ هم مثل بازی های دیگه اسکین های خاص شخصیت های خود را دارد که انواع مختلفی با قیمت های متنوع دارد. حالا شما فرض کنید که این اسکین هارو بصورت رایگان دریافت کنید، در ادامه سایتی رو معرفی میکنم که اسکین رایگان دوتا ۲ رو به صورت کاملا واقعی در اختیار شما قرار میده.

اسکین رایگان بازی دوتا ۲

اسکین هیروهای دوتا ۲ تنوع زیادی دارند و اگر بخواهید که تمام اسکین های دوتا ۲ رو داشته باشید زیاد کار درستی نیست که این حجم از اسکین رو خریداری کنید. مطمئنا کسایی که عاشق یک هیرو هستن میخوان که تمام اسکین های اون هیرو رو داشته باشند اما بعضی اوقات توانایی خرید اسکین برای اونا امکان پذیر نیست. پس باید چیکار کنن؟

یک راهی برای دریافت اسکین رایگان وجود داشت که کاملا الکی و بصورت هک این کار انجام می شد، اما من در ادامه سایتی رو معرفی می کنم که بصورت روزانه و واقعی به شما اسکین رایگان ارسال میکنه و این سایت اولین سایتی است که در کل جهان اسکین رایگان در اختیار کاربران خودش قرار میده.

اسکین رایگان دوتا ۲

اهمیت داشتن اسکین در بازی دوتا ۲

  • احساس خفن بودن

  • حرفه تر بنظر رسیدن

  • افزایش قیمت اکانت استیم شما

سایت دریافت اسکین رایگان دوتا ۲

سایت هاردزون، اولین و معتبر ترین سایت در ایران است که بصورت واقعی اسکین رایگان دوتا ۲ را در اختیار کاربران خود قرار میده و تنها کاری که باید بکنید این است که یک فرم پر کنید که این فرم شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ترید آیدی اکانت استیم شما است که بتونه به اکانت شما اسکین رو ارسال کنه.

چه نوع اسکین هایی بصورت رایگان ارسال می شوند؟

انواع مختلف اسکین های دوتا۲ از standard تا immortal ارسال میشه که این ارسال اسکین هم بصورت روزانه انجام میشه و شما برای اینکه بخواهید روزانه اسکین رایگان دوتا ۲ رو دریافت کنید کافی است که هر روز فرم درخواستی رو پر کنید تا اسکین رایگان در عرض ۱ الی ۱۲ ساعت به اکانت شما ارسال شود. اسکین های رایگان سایت هاردزون شامل تمام هیروهای بازی می شود.

شرایط دریافت اسکین رایگان دوتا ۲

شرایط دریافت اسکین رایگان دوتا ۲

هیچ شرطی برای دریافت اسکین رایگان دوتا ۲ وجود نداره و شما تنها با پر کردن یک فرم می توانید اسکین رایگان رو دریافت کنید.

آیا سایت هاردزون برای دریافت اسکین رایگان دوتا ۲ قابل اعتماد است؟

سایت هاردزون به مدت ۸ ماه است که در زمینه فروش آیتم های مختلف بازی فعالیت دارد و با داشتن نماد اعتماد این قول را به شما می دهد که هیچ کلاهبرداری و مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد چون که تمام اسکین ها از راه ترید استیم فرستاده خواهند شد و اگر هم ایرادی در دریافت اسکین رایگان داشتید می توانید خیلی راحت با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید و یا اینکه از راه تیکت، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

خرید اسکین دوتا ۲ در سایت هاردزون

علاوه بر اسکین رایگان که در سایت هاردزون وجود دارد شما می توانید انواع اسکین های دوتا ۲ را با ارزان ترین و کمترین قیمت خریداری کنید و با ارسال آنی سایت هاردوزن شما می توانید اسکین خریداری شده خود را در اسرع وقت دریافت کنید. برای مشاهده می توانید روی خرید اسکین دوتا ۲ کلیک کنید .

علاوه بر خرید اسکین شما می توانید اسکین مورد نظر خود را سفارش دهید تا برای شما در اسرع وقت تهیه شود.

اسکین رایگان dota 2

سوالات متداول

  1. آیا مشکلی برای اکانت استیم من پیش می آید؟

خیر، هیچ مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد و سایت هاردزون این امر رو تضمین می کنه

  1. چطور اسکین ارسالی را دریافت کنید؟

نحوه دریافت اسکین از طرف شما و نحوه پیدا کردن ترید آیدی در توضیحات تکمیل فرم وجود دارد.

  1. چقدر طول می کشد تا اسکین به اکانت استیم من ارسال شود؟

بین ۱ الی ۱۲ ساعت به طول خواهد کشید.