انتخابات ۱۴۰۰ آزمونی تاریخی با نمایشی اقتدار آفرین
انتخابات ۱۴۰۰ آزمونی تاریخی با نمایشی اقتدار آفرین

آقای ضرغام فولادوند رئیس کانون ملی اقوام، تشکلهای قومی و جغرافیایی شانا در گفتگو با خبرنگار رسانه کشوری اقتصاددان عنوان داشت: بار دیگر ملت ایران در معرض آزمونی دیگر برای تحول در آینده کشور است و این آزمون تاریخی با نمایشی اقتدار آفرین از وحدت و همبستگی ملی اقوام و آحاد ملت ایران با مشارکت […]

آقای ضرغام فولادوند رئیس کانون ملی اقوام، تشکلهای قومی و جغرافیایی شانا در گفتگو با خبرنگار رسانه کشوری اقتصاددان عنوان داشت: بار دیگر ملت ایران در معرض آزمونی دیگر برای تحول در آینده کشور است و این آزمون تاریخی با نمایشی اقتدار آفرین از وحدت و همبستگی ملی اقوام و آحاد ملت ایران با مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو محقق خواهد شد.

ضرغام فولادوند بیان نمود: انتخابات را به عنوان یکی از عرصه‌های کم نظیر تقویت وحدت و همدلی بین قومیت های این مرزوبوم عنوان کرد و بر نقش وحدت آفرین و آگاهی بخش رسانه ها در این رخداد تاریخ ساز تاکید کرد.

وی افزود: در نظام اسلامی ما، اقوام بعنوان یک فرصت و ظرفیت بی بدیل ملی نگریسته می شوند و ما در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، بدنبال تقویت و به صحنه آوردن این ظرفیت به بهترین شکل، برای خلق حماسه ای پرشور و تقویت کشور در جایگاه منطقه‌ای و بین المللی هستیم.

رئیس ستاد انتخاباتی کانون کشوری اقوام، تشکل‌های قومی و جغرافیایی جبهه‌ی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در انتخابات ریاست جمهوری از آیت الله رییسی حمایت می کنیم و اقدام ایشان را فداکارانه و جهادگونه میدانیم. شورای ائتلاف مفتخر است که در زمره اولین تشکل هایی بوده است که خواهان مشارکت ایشان در انتخابات بوده است. و هم اکنون نیز با تمام ظرفیت وتوان در جهت پیروزی ایشان که خواست قاطبه‌ی ملت ایران است تمام ظرفیت خود را بسیج کرده با تمام توان در میدان رقابت های انتخاباتی فعال شده است. ما پیروزی ایشان را فرصتی برای افزایش پیشرفت و اقتدار ایران و استقرار و تامین عدالت در ابعاد مختلف و بهبود شرایط عمومی کشور و رفاه جامعه بخصوص اقشار ضعیف و ایجاد فرصت برای ایجاد توازن در فرصت های پیشرفت و ترقی برای همه مناطق جغرافیایی کشور و اقوام آن می دانیم.