ارزهای دیجیتال همچنان در نوسان
ارزهای دیجیتال همچنان در نوسان

 AXS ارزی که قیمتش در یک هفته ۲ برابر شد در ۲۴ ساعت گذشته اگر چه بازار رمزارزها بیش از سه درصد رشد داشت، اما رشد بیت‌کوین کمتر از یک درصد بود. در شبانه روز گذشته بازار رمزارزها توانست روند نزولی خود را بشکند و مجددا وارد فاز صعودی شود. در ۲۴ ساعت گذشته ارزش […]

 AXS ارزی که قیمتش در یک هفته ۲ برابر شد

در ۲۴ ساعت گذشته اگر چه بازار رمزارزها بیش از سه درصد رشد داشت، اما رشد بیت‌کوین کمتر از یک درصد بود.

در شبانه روز گذشته بازار رمزارزها توانست روند نزولی خود را بشکند و مجددا وارد فاز صعودی شود. در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار ارزهای دیجیتال بیش از سه درصد رشد داشته و به ۱٫۳۹ هزار میلیارد دلار رسیده است. در این میان بیت‌کوین با کمتر از یک درصد رشد همچنان در محدود ۳۲ هزار ۵۰۰ دلاری معامله می‌شود. اتریوم هم حدود دو درصد رشد داشته ولی هنوز کمتر از ۲۰۰۰ دلار ارزش دارد.

 

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،  به نظر می‌رسد بازار رمزارزها فعلا به صورت نوسانی به کار خود ادامه دهد. در حالی که بسیاری از تحلیلگران منفی‌های بازار را فرصت خرید می‌دانند، برخی دیگر معتقدند فعلا وقت خرید نیست و بهتر است سرمایه‌گذاران در این روزهای پرنوسان از معامله دست بردارند.

با این حال در این روزهای پرنوسان بازار رمزارزها برخی ارزهای دیجیتال بازدهی خوبی از خود به ثبت رسانده‌اند. در همین ۲۴ ساعت گذشته AXS مجددا ۳۱ درصد دیگر رشد کرد تا حالا بازدهی هفتگی خود را به بیش از ۱۰۰ درصد برساند. فلو (Flow) و انجین‌کوین (ENJ) هم دو ارز دیگری بودند که بازدهی روزانه آنها حدود ۲۰ درصد بود.

در آن سوی سکه، دو ارز تیتان و FTT در روز گذشته بازدهی منفی نزدیک به پنج درصدی داشتند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع