کی می توان به بهبود وضعیت ایران امید داشت؟
کی می توان به بهبود وضعیت ایران امید داشت؟

مسیر دولتها ی قبلی غلط بود، آیا این مسیر را دولت فعلی تغییر داده ؟ به نظر من نه !!! آش همان آش و کاسه همان کاسه است‌!!!! برای درست شدن و یا تغییر مسیر چه باید کرد؟ ۱- در دوران خاتمی اختیار تعیین مدیران حراست را از وزارت اطلاعات گرفتند ، دادن به مدیر […]

مسیر دولتها ی قبلی غلط بود،
آیا این مسیر را دولت فعلی تغییر داده ؟
به نظر من نه !!!
آش همان آش و کاسه همان کاسه است‌!!!!
برای درست شدن و یا تغییر مسیر چه باید کرد؟
۱- در دوران خاتمی اختیار تعیین مدیران حراست را از وزارت اطلاعات گرفتند ، دادن به مدیر قسمت مربوطه. این باعث دزدی و اختلاس است.
هر گاه اختیار تعیین مدیر حراست را از مدیر قسمت مربوطه گرفتند و به یک ارگان دیگری مثل سازمان بسیج و یا ارگانی خارج از دولت دادند، وضع بهتر می شود و الا رییسی همان روحانی و همان احمدی‌نژاد و همان خاتمی است.
۲- برای اینکه هیچ فسادی شکل نگیرد، حداقل باید سایتی در دادستانی تشکیل شود. هر کسی که فسادی دید، ملزم باشد، اطلاعات خود را در آن سایت ثبت کند. تا یک هفته این اطلاعات برای عموم نشان داده نشود. در این زمان وزارت اطلاعات ملزم به راستی آزمایی اطلاعات باشد. اگر اطلاعات دروغ بود. به آن فرد بگویند اطلاعات غلط است و مطلب را پاک کنند و اگر درست بود، آن مطلب را به دید عموم بگذارند و پرونده فرد خاطی را به دادگاه ارجاع دهند.
۳- هر وقت دریافت و پرداخت همه مسولین کشوری مانند همه کشورها به معرض دید همه قرار گرفت. می توان به آینده امید داشت در غیر اینصورت این دولت هم مانند دولتهای قبل است. و وضع اقتصاد هر روز بدتر می شود.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان