قیمت دلار ۲۰ آذر ۱۳۹۸ قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ اعلام شد. قیمت روز دلار به گزارش اقتصاددان، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی  نسبت به روز گذشته ۳۵۰ تومان کاهش یافت. بر این اساس قیمت دلار برای خرید ۱۳۳۰۰تومان است و قیمت دلار برای فروش ۱۳۴۰۰تومان تعیین شده است. قیمت روز یورو قیمت یورو نیز در […]

قیمت دلار ۲۰ آذر ۱۳۹۸

قیمت دلار  20 آذر 1398

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ اعلام شد.

قیمت روز دلار

به گزارش اقتصاددان، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی  نسبت به روز گذشته ۳۵۰ تومان کاهش یافت. بر این اساس قیمت دلار برای خرید ۱۳۳۰۰تومان است و قیمت دلار برای فروش ۱۳۴۰۰تومان تعیین شده است.

قیمت روز یورو

قیمت یورو نیز در صرافی‌های مجاز بانکی نیز ۳۵۰ تومان ارزان شد. بنابراین قیمت یورو در صرافی‌های مجاز بانکی امروز برای خرید ۱۴۶۰۰تومان و قیمت یورو برای فروش ۱۴۷۰۰تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار ارز این روزها دچار اندکی نوسان شده است و قیمت دلار و قیمت یورو در محدوده ۳۰۰ تا ۵۰۰تومان نوسان داشته است.

لازم به ذکر است که نرخ های اعلام شده در این گزارش برای قیمت دلار و قیمت یورو مربوط به قیمت‌گذاری صرافی‌های بانکی مجاز است و قیمت دلار و قیمت یورو در بازار آزاد ممکن است با قیمت های درج شده متفاوت باشد. ضمن آنکه نرخ اعلام شده برای قیمت دلار و قیمت یورو نرخ قیمت های خرید بانک برای میزان ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را بعد از ساعت۱۱ آغاز می‌کنند. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰یورو خریداری کنند.

گفتنی است؛ بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

جدول قیمت انواع ارزهای پرطرفدار

نرخ انواع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی(برای فروش)

۱۳  هزار و ۴۰۰ تومان

قیمت یورو صرافی بانکی (برای فروش)

۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان

قیمت خرید یورو در بانک‌ها

۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت خرید پوند در بانک‌ها

۱۷ هزار و ۹۸۰ تومان

قیمت ارز مسافرتی