پیش‌بینی بورس فردا ۲۸ مرداد ۹۹
پیش‌بینی بورس فردا ۲۸ مرداد ۹۹

در حالی که بازار سهام در ۵ روز کاری اخیر حدود ۱۴ درصد افت ارزش را تجربه کرد اما امروز همانطور که پیش‌بینی شده بود در نوبت دوم معاملات، شاخص بازار سهام مثبت شد. اما این سیر صعودی تا کی ادامه خواهد داشت؟  اقتصاددان – سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه – بازار فردا (۹۹/۵/۲۸) را […]

در حالی که بازار سهام در ۵ روز کاری اخیر حدود ۱۴ درصد افت ارزش را تجربه کرد اما امروز همانطور که پیش‌بینی شده بود در نوبت دوم معاملات، شاخص بازار سهام مثبت شد. اما این سیر صعودی تا کی ادامه خواهد داشت؟

 اقتصاددان – سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه – بازار فردا (۹۹/۵/۲۸) را بازاری مثبت پیش‌بینی کرد و گفت: سهم‌های ارزش محور به کف قیمت خود رسیده‌اند و صف خرید تشکیل دادند، پس در نتیجه احتمالا فردا بازار متعادل و مثبتی را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: چون بازار سهام در پنج روز کاری اخیر حدود ۱۴ درصد افت ارزش داشته نباید انتظار داشته باشیم بازار به سرعت به سقف قبلی خود برگردد.

نصیرزاده گفت: بازار امروز بازار خوبی بود، صف‌های فروش جمع شدند و حجم معاملات نسبت به روزهای اخیر بیشتر شد و این باعث امیدواری است.

وی در پایان افزود: من نگاهم به بازار برای روزهای آینده مثبت است و به نظرم بازار سهام اصلاح اصلی خود را انجام داده است، همچنین علاوه بر کم شدن فشار روانی بازار فضای معاملاتی نیز بهتر خواهد شد و شرایطی متعادل و رو به مثبت خواهیم داشت. ع

  • منبع خبر : تجارت‌نیوز