پیش‌بینی بورس فردا ۱۱ آذر ۹۹
پیش‌بینی بورس فردا ۱۱ آذر ۹۹

 شاخص کل تا آخر هفته به ۱/۵ میلیون می‌رسد با شروع معاملات بازار سهام در این هفته ارزش و حجم معاملات بالا رفته و شاخص کل محدوده مقاومتی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را هم پس گرفت. حالا پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که بورس در این هفته کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار […]

 شاخص کل تا آخر هفته به ۱/۵ میلیون می‌رسد

با شروع معاملات بازار سهام در این هفته ارزش و حجم معاملات بالا رفته و شاخص کل محدوده مقاومتی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را هم پس گرفت. حالا پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که بورس در این هفته کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را هم رد می‌کند.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز  ،  در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل با رشد بیش از ۲/۵ درصدی به یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد رسید، اما شاخص کل تا پایان هفته چقدر می‌شود؟

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا گفت: به نظر می‌رسد با حجم معاملات و تقاضا در بازار امروز، فردا نیز شاهد روندی مثبت باشیم و نمادهای خودرویی و بانکی که مورد توجه بازار سهام هستند نیز خوب حجم می‌خورند و احتمالا سقف قبلی خود را نیز می‌شکنند.

این کارشناس در رابطه با پیش‌بینی شاخص کل تا اخر هفته گفت: با توجه به عبور از محدوده مقاومتی یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد به نظر می‌رسد شاخص کل تا پایان هفته کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را پس خواهد گرفت.

این کارشناس شاخص یک میلیون و ۵۴۰ هزار واحد را محدوده مقاومت بعدی شاخص کل دانست.

 

ع