پیامکی درباره اینترنت که مردم را شوکه کرد
پیامکی درباره اینترنت که مردم را شوکه کرد

قطع اینترنت منطقه حوزه برگزاری کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ طبق پیامک ارسالی سازمان سنجش آموزش کشور قطعی است. پیامک سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر قطع اینترنت منطقه حوزه برگزاری کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ به مردم ارسال شد. پس از با موافقت شورای امنیت کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام به محدودیت اینترنت موبایل […]

قطع اینترنت منطقه حوزه برگزاری کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ طبق پیامک ارسالی سازمان سنجش آموزش کشور قطعی است.

پیامک سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر قطع اینترنت منطقه حوزه برگزاری کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ به مردم ارسال شد. پس از با موافقت شورای امنیت کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام به محدودیت اینترنت موبایل در محل حوزه‌های آزمون در ساعات برگزاری روزهای پنجشنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دی ماه خواهد کرد. این موضوع از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به صورت پیامک به اطلاع مردم رسیده است و از عصر امروز چهارشنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ این پیامک به صورت انبوه ارسال می‌شود.

اینترنت برای کنکور از چه زمانی قطع می شود؟

در این پیامک آمده است:

با سلام

به اطلاع می‌رساند به منظور جلوگیری از سو استفاده و تقلب برخی افراد سودجو و فرصت طلب و با ابلاغ شورای امنیت کشور، اینترنت حوزه برگزاری آزمون سراسری منطقه سکونت شما در صبح روز پنجشنبه و جمعه این هفته قطع خواهد شد.

از اینکه ما را در برگزاری هرچه بهتر این آزمون یاری می‌کنید سپاسگزاریم. نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی صبح و بعدازظهر ۲۹ و ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ در ۴۱۷ شهر و ۵۸۵ حوزه اصلی و بیش از ۲ هزار حوزه فرعی برگزار می‌شود.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : مهر