پنج نماد برتر در معاملات امروز بورس (۲۸ مرداد)
پنج نماد برتر در معاملات امروز بورس (۲۸ مرداد)

امروز معامله‌گرها دو هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۳.۵ درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری شاهد معامله شد. اقتصاددان – روز جاری در مجموع حدود ۲۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و […]

امروز معامله‌گرها دو هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۳.۵ درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری شاهد معامله شد.

اقتصاددان – روز جاری در مجموع حدود ۲۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «ثشاهد»، «دی»، «خودرو» و «فولاد» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل دو هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی دست به دست شد، سرمایه‌گذاری شاهد پس از معامله ۳.۵ درصد از کل سهام آن دوم شد؛ سهام بانک دی نیز به جایگاه سوم رسید.

 

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “خودرو و ساخت قطعات” تعلق داشت به طوری که دو هزار و ۹۲۰ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “چندرشته‌ای صنعتی” با معاملات دو هزار و ۷۶۰ میلیارد تومانی دوم شد و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

امروز ۱۰ نماد برتر سهم ۳۴ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۵۵ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۴ نماد نخست اختصاص داشت. ع

 

 
  • منبع خبر : اقتصاد آنلاین