نشانه های دلگرم کننده ای از ایران
نشانه های دلگرم کننده ای از ایران

رویترز :نشانه های دلگرم کننده ای از ایران مشاهده شده ! خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی مدعی شد که ایران در طی روزهای گذشته نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای و آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است. این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز […]

رویترز :نشانه های دلگرم کننده ای از ایران مشاهده شده !

خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع دیپلماتیک فرانسوی مدعی شد که ایران در طی روزهای گذشته نشانه‌های دل‌گرم‌کننده‌ای را درخصوص تداوم دیپلماسی هسته‌ای و آغاز گفت‌وگوهای غیررسمی نشان داده است.
این منبع در این خصوص به خبرنگاران با بیان این که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است گفت: ما نشانه‌های مثبتی در این هفته خصوصا در چند روز اخیر دریافت کرده‌ایم.
ایران تاکنون پیشنهادها برای شرکت در گفت‌وگوهای غیررسمی با قدرت‌های جهان و ایالات متحده بر سر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ را رد کرده است.این منبع فرانسوی تصریح کرد که هدف این است که همگی را تا پیش از آغاز نوروز به پای میز [مذاکره] بیاورند.این منبع همچنین اعلام کرد که فرانسه، آلمان و انگلیس تصویب قطعنامه درخصوص ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را متوقف کنند تا فرصتی برای دیپلماسی مهیا شود و به چشم‌انداز نشست هسته‌ای غیررسمی لطمه‌ای وارد نشود.

 

 

اقتصاددان منتظر نظرات و پیشنهادات و راه حل های سازنده شما سروران در دیدگاه ها می باشد.

ع

 

 

 

  • نویسنده : طاهری
  • منبع خبر : اقتصاددان