مرکز دائمی فروش محصولات ایرانی در قزاقستان
مرکز دائمی فروش محصولات ایرانی در قزاقستان

مرکز دائمی فروش محصولات و خدمات ایرانی در قزاقستان راه‌اندازی می شود رئیس اتاق بجنورد گفت: طی توافق انجام شده اتاق با مقامات استانداری آلماتی قزاقستان به زودی مرکز دائمی فروش محصولات و خدمات ایرانی در استان آلماتی ایجاد خواهد شد. سعید پورآبادی با اعلام این مطلب  اظهار کرد: در سفر هیات تجاری خراسان شمالی […]

مرکز دائمی فروش محصولات و خدمات ایرانی در قزاقستان راه‌اندازی می شود

رئیس اتاق بجنورد گفت: طی توافق انجام شده اتاق با مقامات استانداری آلماتی قزاقستان به زودی مرکز دائمی فروش محصولات و خدمات ایرانی در استان آلماتی ایجاد خواهد شد.

سعید پورآبادی با اعلام این مطلب  اظهار کرد: در سفر هیات تجاری خراسان شمالی به قزاقستان این توافق انجام شده و طی چند روز آینده قرارداد مکتوب مبنی بر  واگذاری  ۱۰ هکتار زمین (۱۰۰ هزار متر) برای ایجاد این مرکز امضا خواهد شد.

محمد اشرف اکبری، رئیس مرکز نوآوری مبادلات تجاری ایران و قزاقستان نیز اظهار کرد: با ایجاد و راه اندازی این مرکز استان خراسان شمالی به نیابت از کشور جمهوری اسلامی ایران صاحب این مرکز تجاری خواهد بود تا کل کالاهای ایرانی دراین مرکز به فروش برسد.

هیاتی تجاری استان خراسان شمالی از ۲۲آبان ماه امسال به مدت یک هفته به کشور قزاقستان سفر کردند که این هیات  متشکل از شرکت‌های توانمند در حوزه صنعت،معدن وکشاورزی و گردشگری هستند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان