قیمت خودرو در بورس کالا سقوط کرد
قیمت خودرو در بورس کالا سقوط کرد

قیمت نهایی معاملات در بورس با افزایش عرضه خودرو کاهش یافت.  افزایش عرضه خودرو در بورس موجب شد تا قیمت نهایی معاملات در بورس نیز کاهش یابد. براساس گزارش های رسیده از سازمان بورس، تعداد خودروهای عرضه شده، این بار در مقایسه با دفعات گذشته افزایش داشته و مشخص شده که قیمت معامله نیز کاهش […]

قیمت نهایی معاملات در بورس با افزایش عرضه خودرو کاهش یافت.

 افزایش عرضه خودرو در بورس موجب شد تا قیمت نهایی معاملات در بورس نیز کاهش یابد. براساس گزارش های رسیده از سازمان بورس، تعداد خودروهای عرضه شده، این بار در مقایسه با دفعات گذشته افزایش داشته و مشخص شده که قیمت معامله نیز کاهش یافته است. همچنین آمارها نشان می‌دهد با عرضه خودرو در بورس کالا، قیمت نهایی نسبت به بازار کاهش قابل توجهی داشته است.

به گزارش اقتصاددان به نقل از ایرنا ،  اگر تعداد عرضه و قیمت ها را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که عرضه خودرو در بورس کالا می تواند به نفع مصرف کننده و خودروساز باشد، زیرا سرمایه گذاران یا همان مردم خودرو را به قیمت واقعی خریداری می‌کنند، خودروساز از این رقابت زیان خود را کاهش خواهد داد و دست دلالان بدون هیچ قید و شرطی از بازار خودروهای صفر کوتاه خواهد شد تا جایی که حتی تاثیر مستقیم بر بازار خودرو دست دوم خواهد داشت.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع