شرط تامین اجتماعی برای خدمات غیرحضوری
شرط تامین اجتماعی برای خدمات غیرحضوری

سازمان تامین اجتماعی شرط ارسال غیرحضوری صورت مزد یا حقوق بیمه شدگان و پرداخت حق بیمه را اعلام کرد. سازمان تامین اجتماعی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با تمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی در سامانه es.tamin.ir، ارائه تمامی خدمات غیرحضوری این سازمان به کارفرمایان، بیمه شدگان و بازنشستگان محترم از طریق سامانه مذکور انجام می‌شود. […]

سازمان تامین اجتماعی شرط ارسال غیرحضوری صورت مزد یا حقوق بیمه شدگان و پرداخت حق بیمه را اعلام کرد.

سازمان تامین اجتماعی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با تمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی در سامانه es.tamin.ir، ارائه تمامی خدمات غیرحضوری این سازمان به کارفرمایان، بیمه شدگان و بازنشستگان محترم از طریق سامانه مذکور انجام می‌شود.

در راستای یکپارچه‌سازی سامانه‌های خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی، سامانه samt.tamin.ir به زودی غیرفعال خواهد شد؛ لذا به منظور تداوم بهره‌مندی کارفرمایان محترم از خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی در دریافت صورت مزد یا حقوق بیمه شدگان و جلوگیری از هرگونه اختلال در ارائه خدمات به آنان، لازم است کارفرمایان محترمی که تاکنون صورت مزد یا حقوق بیمه شدگان را از سامانه samt.tamin.ir ارسال کرده‌اند، در اسرع وقت به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات کارفرمایی نسبت به ارسال صورت مزد و حقوق بیمه شدگان و پرداخت حق بیمه اقدام کنند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی